Jump to content

Megane 4 - iskustva i misljenja


MilosB

Recommended Posts

14 minutes ago, Ruske said:

pa kakve veze ako je bio zakucan, pa popravljen sa original dijelovima i kvalitetno? koliko takvih auta znam, pa su vrh dan danas...

ako je dobro napravljeno, ne vidim zasto bi se trebalo okretati od takvih auta...

konkretno GT koji sam vidio je karavan sa 50tkm kraj 2016g i za 12500 eur...

Prijatelju takvi auti se ne popravljaju sa novim djelovima već se sve ravna i krpa.. i fuša.... Jer opet nema zarade ako sve novo staviš i napraviš kako spada.

Link to comment
Share on other sites

Slažem se.. Do te mjere je točno da čak i kad kažeš majstoru da želiš sve novo (jer nisi kriv i osiguranje plaća štetu) i originalne dijelove.. dobiješ rabljene reparirane dijelove ili zamjenske koji nemaju veze s originalnim.. Dogodilo mi se s Meg2 i pišem iz iskustva.. Naplaćeno sve kao da je original a ispod plastike... Veselje..
Point je taj da kad ti i kazu da je popravljeno sve po PSu.. ne možeš u to biti siguran.. pogotovo ako je popravljano isključivo za daljnju prodaju, e tu ti je onda sve jasno..

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ruske said:

pa kakve veze ako je bio zakucan, pa popravljen sa original dijelovima i kvalitetno? koliko takvih auta znam, pa su vrh dan danas...

ako je dobro napravljeno, ne vidim zasto bi se trebalo okretati od takvih auta...

konkretno GT koji sam vidio je karavan sa 50tkm kraj 2016g i za 12500 eur...

I ti stvarno mislis da GT sport sa 205 ks i samo 50k km se prodaje za 12k eura i da je sve na njemu prakticki jos novo iuredno? Nije ti ni malo sumnjivo? Mislim, svaka cast ako je, ali da ja kupujem taj bi bio prvi kojeg ne bi kupio...

  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Uf, stigao je. Sutra ili preksutra kad stignem, ide šarafanje.

image.thumb.png.67490757bcaef3cacc09520bfe765924.png

 

 

On 27. 01. 2020. at 18:02, tomidix said:

koji mu je OEM number?

623101217R

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 05. 02. 2020. at 18:51, Ninoo said:

I ti stvarno mislis da GT sport sa 205 ks i samo 50k km se prodaje za 12k eura i da je sve na njemu prakticki jos novo iuredno? Nije ti ni malo sumnjivo? Mislim, svaka cast ako je, ali da ja kupujem taj bi bio prvi kojeg ne bi kupio...

da

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MB104 said:

623101217R

To je točno onaj koji sam našao u dialogys-u ali nisam bio zicher jer neam VIN od nijednog GT-a.. Hvala na potvrdi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Danas nakon updatea softwarea na v7 mi ne rade satovi na displayu. Tj. "Zaglavio" na jednom stilu samo i nemogu prebaciti na drukčiji digitalni sat.

Naravno update su radili u ovlaštenom servisu.

I sad ponovo u servis idući tjedan. 

 

20200207_124609.jpg

A bojim se sam prčkat po developer modu. Moguće da izgubim garanciju pa onda je još gore heh

Edited by andrej2019
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, andrej2019 said:

Danas nakon updatea softwarea na v7 mi ne rade satovi na displayu. Tj. "Zaglavio" na jednom stilu samo i nemogu prebaciti na drukčiji digitalni sat.

Naravno update su radili u ovlaštenom servisu.

I sad ponovo u servis idući tjedan. 

A bojim se sam prčkat po developer modu. Moguće da izgubim garanciju pa onda je još gore heh

Možeš li promjeniti boju makar? Što bude kad promjeniš sat, da li R LInk misli da je promjenio - a zapravo nije?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MB104 said:

Možeš li promjeniti boju makar? Što bude kad promjeniš sat, da li R LInk misli da je promjenio - a zapravo nije?

Boju mogu da, ali nemogu sat. 

Mogu odabrati od 1 do 4 stila ,ali svaki kada odaberem imam isti sat

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Novy said:

Jesi probao resetirati R link? Meni je to pomoglo kada mi nije našao GPS nakon updatea mapa.

Jesam ( ako mislis na dugo drzanje na zaslonu za paljenje/gasenje), ne pomaže 

Edited by andrej2019
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, andrej2019 said:

Jesam ( ako mislis na dugo drzanje na zaslonu za paljenje/gasenje), ne pomaže 

Da. Onda najbolje u servis 

Link to comment
Share on other sites

A kad promjeniš mod, sport, comfort i to? Pretpostavljam da se samo boja promjeni

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, andrej2019 said:

Upravo tako

Samo se boja promjeni,ali je zaslon isti. A servis ne radi do ponedjeljka a ja sam mnogo živčan kada su takve situacije u pitanju heheh 

Link to comment
Share on other sites

ja sam sa kadjarom bio na update r-linka.Prvi dan 2 sata je radio i sve se stltalo,rekao je da trebam ostaviti auto cijeli dan.Na kraju je auto tamo bio 2 dana.Riješio je lik,stavio najnoviji update ( sa 3.x.x na 7.x.x).Sad sve radi kako treba.Tako da,vrati auto i nek to riješi do kraja.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, andrej2019 said:

Danas nakon updatea softwarea na v7 mi ne rade satovi na displayu. Tj. "Zaglavio" na jednom stilu samo i nemogu prebaciti na drukčiji digitalni sat.

Naravno update su radili u ovlaštenom servisu.

I sad ponovo u servis idući tjedan. 

 

20200207_124609.jpg

A bojim se sam prčkat po developer modu. Moguće da izgubim garanciju pa onda je još gore heh

A zašto ti je tabla na švedskom? 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Marko_Os said:

A zašto ti je tabla na švedskom? 

Zato što ćovjek živi u švedskoj, naravno!

Link to comment
Share on other sites

Ajde de, još jedan onda. Vidim piše Osijek pod lokacijom, pa reko da pitam

Link to comment
Share on other sites

Vidio sam kasnije. Kontao sam neko druženje da bacimo, ali nisi mi blizu 😁

Edited by Marko_Os
Link to comment
Share on other sites

Pa da, on je u Osijeku a ti u Švedskoj :zubo:

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Marko_Os said:

Vidio sam kasnije. Kontao sam neko druženje da bacimo, ali nisi mi blizu 😁

Mozda u 7mj. Ispred fornixa dok cekamo servis 🤣🤣🤣🤣

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, andrej2019 said:

Danas nakon updatea softwarea na v7 mi ne rade satovi na displayu. Tj. "Zaglavio" na jednom stilu samo i nemogu prebaciti na drukčiji digitalni sat.

Naravno update su radili u ovlaštenom servisu.

I sad ponovo u servis idući tjedan. 

 

20200207_124609.jpg

A bojim se sam prčkat po developer modu. Moguće da izgubim garanciju pa onda je još gore heh

https://megane.com.pl/topic/81951-problem-z-wyświetlaczem-prędkościomierza-oraz-trybami-multisense/?tab=comments#comment-567650

Google translator... Nisi jedini.. Ili ddt4all ili nazad na servis.. Problem je u Tableu de bord koji ne čita multisens.. Za ovo čačkanje treba ddt4all + ecu files + elm327

33 minutes ago, MB104 said:

Ufff, vidite vi ovu Full Opremu

 

Prisralo mi se...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.