Jump to content

Megane 4 - iskustva i misljenja


MilosB

Recommended Posts

3 minutes ago, direstraits said:

Ovo je tzv. Ful fulova oprema. 

Sve u fulu. 

Aha, kužim - fulana oprema

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

To se prije pisalo "full oprema, osim kože" 😂😁, a na kraju gol ko pištolj

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da li onda mi sa gtline, gt pišemo full s kožom pošto je imitacija kože na vratima i na leđima sjedala? [emoji23][emoji23] RS je neki carbon ako se ne varam? Full s carbonom [emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, tomidix said:

Da li onda mi sa gtline, gt pišemo full s kožom pošto je imitacija kože na vratima i na leđima sjedala? emoji23.pngemoji23.png RS je neki carbon ako se ne varam? Full s carbonom emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 

Ne, ti pišeš Full oprema osim karbona.

Evo pak ovdje imamo jednog Megane GT.... sa pazi, čak 110 konja!!!!

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-dci-gt-oglas-30569197

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mogu mislit stanje. U 3 godine već je drugi vlasnik - a sad ga se i on rješava... I još pazi mu username... AUTOLIMAR81

Ma ne, nije bio lupan.

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Daj me *ebi... Kaje najgore neko će nasjest..

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, tomidix said:

Da li onda mi sa gtline, gt pišemo full s kožom pošto je imitacija kože na vratima i na leđima sjedala?

Vi pišete FULL FULL FULL oprema, pali vozi, bez greške, sve na uvid, osobna doživotna garancija na porijeklo i kilometražu. 🤓

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

 

40 minutes ago, tomidix said:

Da li onda mi sa gtline, gt pišemo full s kožom pošto je imitacija kože na vratima i na leđima sjedala?

Oprosti molim te, to se zove VEGANSKA KOŽA

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, tomidix said:

https://megane.com.pl/topic/81951-problem-z-wyświetlaczem-prędkościomierza-oraz-trybami-multisense/?tab=comments#comment-567650

Google translator... Nisi jedini.. Ili ddt4all ili nazad na servis.. Problem je u Tableu de bord koji ne čita multisens.. Za ovo čačkanje treba ddt4all + ecu files + elm327

Prisralo mi se...

Piše ovaj poljak da mu nemogu rješiti.  Ima li netko sličan problem??

Link to comment
Share on other sites

Naravno da sam skuzio da mi ne radi niti ambijentalna rasvjeta tamo gdje je upravljač za multi sense. Takoder, smjernice kamere ne rade kako treba. A i kada prebacim način upravljanja sa comfort na neutral/sport, volan ostaje isti. Nema vise razlike u osjetljivosti upravljača. I svaki puta kada sjednem u auto, sustav mi vrati na neutral mod. Moram svaki puta ručno mjenjati na perso. I još digitalni sat je "zapeo' u jednom stilu. Dakle azuriranje sa 2.2.19.300 na 7.0.24.166 je KATASTROFALNO. 

Odrađeno je u ovlaštenom Renault servisu jer sam imao problema sa bluetoothom prilikom poziva. 

Čitam hrpu nizozemskih, njemackih i španjolskih foruma i gotovo 90 posto imaju nekeod navedenih problema. 

A najzabrinjavajuce je to da nitko od tih koji su "dobili" iste probleme kao i ja, nisu riješili svoje probleme u ovlaštenom servisu. 

Nemogu dočekati ponedjeljak da odem u ovlašteni servis.

ako ovo ne rjese, pa definitivno cu izluditi. 

 

20200209_000035.jpg

20200209_000108.jpg

20200209_000052.jpg

Link to comment
Share on other sites

Stari...ali imamo Talisman temu

Tu smo mi sirotinja i Macan🤣

Edited by shogo
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, shogo said:

Stari...ali imamo Talisman temu

Tu smo mi sirotinja i Macan🤣

Ovo je opcenito za r link2. A svi podaci preuzeti sa foruma o meganu4

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, andrej2019 said:

Ovo je opcenito za r link2. A svi podaci preuzeti sa foruma o meganu4

Priznaj da je Megan bolji i da ga potajno želiš

  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo nije toliki problem ako ga znaju i mogu riješiti. Ako ne, onda je to stvarno kako kolega @andrej2019 kaže katastrofa. Želim ti čim prije uspješno rješavanje problema. 

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MB104 said:

Priznaj da je Megan bolji i da ga potajno želiš

Da znas da ima nesto istine u tome ;)

3 minutes ago, GTT said:

Ovo nije toliki problem ako ga znaju i kogu riješiti. Ako ne, onda je to stvarno kako kolega @andrej2019 kaže katastrofa. Želim ti čim prije uspješno rješavanje problema. 

Pa iskreno se nadam. Vec sam drugu noc za redom budan bio do pola 4 kako bi istrazio sve vezano o tome. 

Hvala ti puno. Taman kada sam prestao kukat na forumu, opet me zadesi cirkus u kojem mi RenFault toliko ide na nerve da bi radije ga prodao, kupio Fiat multiplu i uživao 😛

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, andrej2019 said:

Vec sam drugu noc za redom budan bio do pola 4 kako bi istrazio sve vezano o tome. 

image.png.4fd87209dcef95b893052c94bc44ab97.png

  • Like 3
  • Haha 8
Link to comment
Share on other sites

Ako ne mogu popraviti neka ti zamijene novim (ako je u garanciji) . 

I da ga sam kupuješ, koliko uopće može koštati? 500-600 EUR?

Nije vrijedno besanih noći

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

🤣

Pa ovaj je gol ko qratz, čak nema ni LED dnevna svjetla u C. 🤣

Radio bez gpsa. 

Ful fulova. 🤣🤣🤣

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, MB104 said:

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-dci-90-mod-2017-servisna-ime-led-oglas-30498785

 

Pazi ovog.. MOD 2017... dobro

I još kaže (laže) da je GT Line interijer lol

A laže i za LED svjetla

Pa ovo nema ni naslon za ruke.. Basic megane.. Možda je dobro što nema ekran sa rlinkom, garantira spavanje po noći..

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, fabi said:

Pa ovo nema ni naslon za ruke.. Basic megane.. Možda je dobro što nema ekran sa rlinkom, garantira spavanje po noći..

E ovo prvi put vidim. Da nema onu "z" ručnu kočnicu.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, fabi said:

Pa ovo nema ni naslon za ruke.. Basic megane.. Možda je dobro što nema ekran sa rlinkom, garantira spavanje po noći..

😂 😂 Bome i ja prvi put vidim bez naslona i Z ručne, to je očito povezano jedno s drugim..

Ajde tko će prvi počet prcat i pitat ih na PM "A di vam je GT Line interijer?"
Postoji li negdje za neko tržište izvedba ovog auta koja se prodaje bez natpisa na gepeku il je ovo udareno pa peglano iza?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.