Jump to content

Megane 4 - iskustva i misljenja


MilosB

Recommended Posts

On 09. 02. 2020. at 23:40, Laky said:

Jel aktivirao tko pomocu DDT4ALL da se maglenke pale kod motanja i zamjenio obicne zarulje s led zaruljama da mu poboljsa vidljivost kod skretanja negdje gdje je mracno ?

Dobra su Led svijetla na meganu, ali nazalost nisu zakretna a maglenke se ne pale, fali bas neko osvjetljenje.

meni je to bezveze.Auto žmiga po cesti kao da cirkus dolazi ako malo smotaš.A da se nešto posebno vidi...baš i ne.Ugasio bih to da ima u opcijama.

Link to comment
Share on other sites

To je tvoje mišljenje.. iz mog iskustva dosta znači kad imas ulicu bez rasvjete ikakve i bez trotoara kojom djeca hodaju iz škole po mraku, a u nju skreces pod pravim kutom.. osvjetli maglenka dodatno u odnosu na h7 i jos baca svjetlo i sa strane.. slažem se however da su uglovi paljenja te pizdarije preosjetljivi..

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Zrmi RS said:

Nije mi jasno kad kazu da redizajnirani model dolazi u ljeto. Jel to znaci da ako ga narucis tipa u 4mj.dobijas redizajn ili ga tek od tipa 6-7mjeseca mozes narucit?

Pa nije to baš lutrija 😄 Ako naručuješ auto - znaš koji ćeš dobiti. Pogotovo zato što će se razlikovati u cijeni, opremi i slično.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Čisto da se znate da je R-link2 ponovo u 100% funkciji sa v7 sustavom. Sredili su jučer u ovlaštenom sve ;)

Sad mogu mirno spavati 🤣🤣🤣😂😂😂😴😴😴

Edited by andrej2019
  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, andrej2019 said:

Čisto da se znate da je R-link2 ponovo u 100% funkciji sa v7 sustavom. Sredili su jučer u ovlaštenom sve ;)

Sad mogu mirno spavati 🤣🤣🤣😂😂😂😴😴😴

Ooo čestitke!

Jesu to sredili u onom istom ovlaštenom u kojem su ga i upropastili?

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, andrej2019 said:

Čisto da se znate da je R-link2 ponovo u 100% funkciji sa v7 sustavom. Sredili su jučer u ovlaštenom sve ;)

Sad mogu mirno spavati 🤣🤣🤣😂😂😂😴😴😴

Super vijesti! 🥳

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MB104 said:

Ooo čestitke!

Jesu to sredili u onom istom ovlaštenom u kojem su ga i upropastili?

Hvala hvala :)

Tamo su ga opravili, da. Heheh...

Čak mi je uključena opcija Carplay. 

Odmah mjenjat samsunga za iphone 😂😂

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, andrej2019 said:

Hvala hvala :)

Tamo su ga opravili, da. Heheh...

Čak mi je uključena opcija Carplay. 

Odmah mjenjat samsunga za iphone 😂😂

Dakle ipak su naši bolji od poljaka! :bigl: 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Carplay nece raditi na v2 inicijalnim uredajima niti nakon updatea jer fali hardware. Android auto ne zahtjeva dodatni hardware i on ce raditi...
Da ti nisu cijeli uređaj zamijenili?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tomidix said:

To je tvoje mišljenje.. iz mog iskustva dosta znači kad imas ulicu bez rasvjete ikakve i bez trotoara kojom djeca hodaju iz škole po mraku, a u nju skreces pod pravim kutom.. osvjetli maglenka dodatno u odnosu na h7 i jos baca svjetlo i sa strane.. slažem se however da su uglovi paljenja te pizdarije preosjetljivi..

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 

Na Cliju III sam to susreo, i to je bilo odlično jer se nije palila maglenka, već neka posebna žarulja u faru čije sjenilo je bilo baš za to napravljeno, tako da je bacalo jako puno svjetla u kut i bilo je od velike pomoći. 

Ovo s maglenkama ne znam, kao prvo ružno mi je za vidjeti na drugim autima, pa tako i na mom, a kod mene praktički pa ništa ne osvjetljava kut. Ne znam kako je na drugim automobilima, ali na prvu sumnjam da išta pomaže. Sad ću na redovnom servisu reći da mi isključe tu funkciju.

Link to comment
Share on other sites

modus je imal dodatnu h4 zarulju u faru samo za cornering lights... jako dobra stvar... ukljucil isto i na audiju... radje da je dodatno osvjetljeno nego da nije makar nemre maglenka nadomijestit zarulju namjenjenu bas za to, al opet vidi se razlika...

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dakle ipak su naši bolji od poljaka! :bigl: 
Kako naši a čovjek živi u Šveckoj*

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tomidix said:

Kako naši a čovjek živi u Šveckoj*

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 

Da stvarno, tko bi to više pohvatao 👍

Link to comment
Share on other sites

Majke ti..pa koji jelen moraš biti da ti ga ovi uspiju uvalit?!

 

Taman da ih se nazove i priupita da objasne kakav je to novi model u sport edišn verziji

 

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk

 

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Cek, aktivirali su carplay a android auto nisu? [emoji849]
Meni na BMW-u Carplay radi na iPhone5, a android auto nema šanse. Tek od 04.2020 auti.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E imam pitanje, malo mi nekako čudno autić radi u zadnje vrijeme, ko da lupka u leru tj ko da se igra malo sa obrtajima u leru, tu i tamo tokom vožnje zna na par sekudni zasmrdit u kabini ko iz auspuha,  napominjem to su tek neke sitnice koje se lagano manifestiraju tako da vjerujem da će neka lampica uskoro :) . Šta bi to moglo bit EGR začepljen ili ošli klipovi, zamajac, dizne :)  ili samo akutni napad panike?

ps. a i čudno mi već dugo nije palio ventilator kod gašenja auta zbog prekida regeneracije, inače svaka 2/3 tjedna me pogodi "hlađenje" nakon gašenja auta a sad već 3 mjeseca niš, možda sad to ne radi jer je vani hladnije neznam...

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, direstraits said:

Crijevce senzora razlike tlaka na DPF je vjerojatno na putu za vječna lovišta. 

Mijenjao ja skupa sa tim senzorom u ovlaštenom. ~2100kn

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, GTT said:

Da stvarno, tko bi to više pohvatao 👍

Opravili "naši" Šveđani 😂

12 hours ago, tomidix said:

Carplay nece raditi na v2 inicijalnim uredajima niti nakon updatea jer fali hardware. Android auto ne zahtjeva dodatni hardware i on ce raditi...
Da ti nisu cijeli uređaj zamijenili?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 

Ne vjerujem da su išta mjenjali, jer su mi ostale moje postavke. Vjerojatno je namjestio sve sa Clip-om ili kako se vec zove.

Pokusao sam spojiti i android i apple ali uzalud. Imam ikonu "pametni telefon", ali je zatamnjena i ne događa se ništa ako spojim uređaje USB-om. A i kao da mi fali neka ikona za mobitel u izborniku "sustav"?!

Netko od "domaćih" hackera?? 😂😉😉

20200212_164622.jpg

20200212_170431.jpg

Link to comment
Share on other sites

Treba ti Android Auto aplikacija na mobitelu instalirana i podešena.. Skidaš sa play store ili apk mirror ako ti nije dostupna na storeu..
Na Rlinku ne trebaš ništa pametno raditi niti ulaziti u neki menu.. sam će se upaliti kad spojiš i dodati ikonu na glavni home screen kada je telefon spojen..

Apple Carplay ti sigurno neće raditi ako su ostavili isti uređaj..

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, tomidix said:

Treba ti Android Auto aplikacija na mobitelu instalirana i podešena.. Skidaš sa play store ili apk mirror ako ti nije dostupna na storeu..
Na Rlinku ne trebaš ništa pametno raditi niti ulaziti u neki menu.. sam će se upaliti kad spojiš i dodati ikonu na glavni home screen kada je telefon spojen..

Apple Carplay ti sigurno neće raditi ako su ostavili isti uređaj..

Skinio sam aplikaciju  Android auto i ne mogu nikako 🤔😕

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.