Jump to content

Megane 4 - iskustva i misljenja


MilosB

Recommended Posts

A ima neka šema... obično se zakrene u stranu pa iskoči zajedno za federom tako je na kiji bilo. 😁

Link to comment
Share on other sites

Vjerojatno se isto samo jako povuce prema gore ko na vecini renaulta..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, ivan.martinko said:

Vjerojatno se isto samo jako povuce prema gore ko na vecini renaulta..

Istina, na svima se čupa...samo moraš paziti da se ne pogodiš u njušku :lool: Ja sam si skoro zube razbio kad sam ju cupao na 197 :tup:

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

našao sam video  na FB. odvoji se gornji dio od donjeg djela kugle i donji se zakrene malo u smjeru kontra kazaljke na satu i izvuce lagano..

nemrem sherat link videa.

 

kugla.jpg.4083a98bb1865635c10e032b8617a29c.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ivan.martinko said:

našao sam video  na FB. odvoji se gornji dio od donjeg djela kugle i donji se zakrene malo u smjeru kontra kazaljke na satu i izvuce lagano..

nemrem sherat link videa.

Hehe, to sam ja i postavio pitanje, pa je taj dečko stavio video :)

Ovo je link za one koji su u Renault Crew Hrvatska grupi: click

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Našao na internetu jedan zanimljiv video. Možda vam nekada bude koristan, tko će ga znati.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
6 minutes ago, Ruske said:

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-gradntour-gt-line-1.6-dci-navi-led-kamera-r-link-full-oglas-30696249

Misljenja? Djeluje ok cijena. Steta sta nije edc...
A full led mi ne izgleda, iako pise

Sent from my SM-A505F using Tapatalk
 

Krasan auto. Osobno bih išao prije na onu Lagunu dCi 175 o kojoj smo nekidan pisali za manje novca. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ruske said:

full led mi ne izgleda

Nije full LED. Obični halogeni farovi. 

Link to comment
Share on other sites

Taj oglas je objavljen barem tri mjeseca, mozda i više. Pratim ponudu i cijene, i moram priznat da mi ne djeluje bas uvjerljivo. Gt line, bez led farova i sa 17icama, zanimljiva kombinacija u svakom slučaju. 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, GTT said:

Krasan auto. Osobno bih išao prije na onu Lagunu dCi 175 o kojoj smo nekidan pisali za manje novca. 

jednu lagunu vec imam :D megs 4 mi je napet jako jako, pogotovo plavi GT/GT line...ali bi volio edc u takvom autu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav decki, jel i kod vas ovako kod lijevog straznjeg kotača

 

 

 

20200410_171812.jpg

20200410_171914.jpg

20200410_171840.jpg

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

E dečki, imate sreće da ja nisam iza vas dok to fotkate. Hahahahhahahaha

  • Haha 3
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Imam taj cirkus od auta godinu dana i ajd idem sad navinit to bose ozvučenje do "jaja"... i super sve trese se grmi, zvuk čist... reko nije loše to sve... normalno... od onda se pojavio odurni cvrčak u samoj instrument tabli.. tj vibracije za izludit čim malo okretaji motora viši ili niži..... normalno auto je sam sebe razvalio od muzike i negdje lufta napravio... pa dragi forumaši umjereno sa muzikom u autu....

Edited by macan
  • Like 2
  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

Imam taj cirkus od auta godinu dana i ajd idem sad navinit to bose ozvučenje do "jaja"... i super sve trese se grmi, zvuk čist... reko nije loše to sve... normalno... od onda se pojavio odurni cvrčak u samoj instrument tabli.. tj vibracije za izludit čim malo okretaji motora viši ili niži..... normalno auto je sam sebe razvalio od muzike i negdje lufta napravio... pa dragi forumaši umjereno sa muzikom u autu....
Ha ha ma ti nisi macan, ti si kralj..

Ontopic..pojacaj jos jednom mozda se vrati u normalu

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Godinu dana ništa pazim taj auto... katolički radio slušam... :)  po zimi ništa ni cvrčalo.... ajde reko da malo vidim kako se čuje... ajde da se vratim u mladost... onaj doom novi je izašao pa se malo uživio i malo pustio taj hard rock koji inače nikad nisam slušao... i .... auto se raspo  :) 

Edited by macan
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Francuz je to, vrati na katolički radio i izmoli par zdravomarija i cvrčak će uginuti. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ETO ZATO JA NEMAM BOSE OZVUČENJE, HAHA!! Baš zato... da...

Ja sam svom riješio jednog cvrčka nedavno kad sam skidao prednji branik. Neka plastika se odlomila pa lamatala, dovoljno da me ubije u mozak. Zavario plastiku nazad i sad se samo čuje onaj "klasični" pored navigacije 🥰

Edited by MB104
Link to comment
Share on other sites

A neznam... ništa se cijelu zimu nije čulo sad kad vani ujutru je hladno a poslje 25 rade materijali, tamo negdje kod tog tableta al iznutra probao sam sve stiskat kad vibrira al nema zastoja... znači negdje u unutra... kad ostane na suncu ništa... budem vidio ako se bude iživljavao budem  na servis pa nek izvade van govno pa da vidimo di ima "lufta".... al nije mi to trebalo :)

ps. i da LAKY i meni visi... plastika ta.... tamo di je filter goriva pa valjda visi da mehaničari znaju di je :)

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

Kakav je kvaliet  standardnog fabrickog ozvucenja  vidim da se nude kao dodatna oprema  focal zvucnici set za prednju tablu vrata je u Srbiji negde oko 200 eura da li neko ima iskustva i da li je vredno ulaganja.Takodje zanima me ovaj novi motor 1.33 tce u najslabijoj varijanti od 100 ks jer ima neko iskustva  sa njim. pre svega me zanima potrosnja kao i ugodjaj voznje po podacima ima za 18% veci obrtni momenat od 1.2 tce kojeg je zamenio.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, toni67 said:

Kakav je kvaliet  standardnog fabrickog ozvucenja  vidim da se nude kao dodatna oprema  focal zvucnici set za prednju tablu vrata je u Srbiji negde oko 200 eura da li neko ima iskustva i da li je vredno ulaganja.Takodje zanima me ovaj novi motor 1.33 tce u najslabijoj varijanti od 100 ks jer ima neko iskustva  sa njim. pre svega me zanima potrosnja kao i ugodjaj voznje po podacima ima za 18% veci obrtni momenat od 1.2 tce kojeg je zamenio.

Ako kupuješ novi, strpi se još mjesec dana jer dolazi novi Megane IV Facelift

https://www.renault.rs/cars/vozila-u-dolasku-megane/index.html

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.