Jump to content

Megane 4 - iskustva i misljenja


MilosB

Recommended Posts

3 hours ago, macan said:

E našao sam nešto za tebe 😁

Evo i ja za tebe 🤣

image.thumb.png.c9404b39ae828b0dc68864b24eda5497.png

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Znam da ima tema o R linku 2 dolje, ali ovdje su se ljudi dosta interesirali pa da podjelim svoje iskustvo kako bi vidjeli. 

Imam Megana IV 2016g, 1.5 110dci te je bio na verziji 2.2.15.703. Bio je problem sa konstantnim diskonektanjem mobitela. Zvao ovlasteni zbog update i oni rekli da mogu updejt napravit, ali ako dode do greske prilikom updejta koji ovlasteni servis radi, i koji bi naplatio, ja moram dati novce za novi uredaj cca 3500kn. Ostah zgrozen i odmah sam kontaktirao Renault Nissan Hrvatska da ih pitam sto da radim kad imam te probleme i oni me upute da se javim ovlastenom servisu. Na to im odgovorim sta su mi rekli i kako ne mogu vjerovat da im je takva praksa da bi mi nakon tjedan dana renault odgovorio kako se ispricavaju i da su detaljno proucili slučaj i da ako dode do komplikacija prilikom updejta ja necu snositi troskove i da se javim doticnom servisu radi updejta. Javim se servisu, opet ista prica o placanju greske. Nista, opet se javim renaultu, stisnem ih i opet mi odgovore da su se culi sa servisom i da ih kontaktiram. Ovaj put sam otiso direkt do voditelja servisa i sve rijesio te je on naveo kako renault placa ako dode do kvara radio uredaja. Sve je uredno proslo te updejt na verziju 7.0.24.161. radi bez lagga i bez gresaka. 

Danas sam aktivirao android auto putem developer moda bez ikakvih problema. Evo, ima rijesenja samo ih treba stianut i biti uporan

TLDR: update sa v2 na v7 kod ovlastenig servisa i odgovor renaulta kako renault placa ako dode do kvara uredaja

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Koji ovlašteni si hodočastio?

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, nansale said:

Koji ovlašteni si hodočastio?

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk
 

AC Kos Varazdin

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

AC Kos Varazdin
Cijena?

Jel ti auto još pod garancijom?

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, nansale said:

Cijena?

Jel ti auto još pod garancijom?

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk
 

250kn radni sat i tjt..automobil nije pod jamstvom

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Ommyskillz said:

AC Kos Varazdin

Bome si mi pomogao😍

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, ShinyMarko said:

Bome si mi pomogao😍

Prvo takticki iz*ebi renault na pitajtenas e mail

Link to comment
Share on other sites

Meni nekad duže zna botat al to je sve... Ne bi cackao po tome ako ne moram.

Link to comment
Share on other sites

Prvo takticki iz*ebi renault na pitajtenas e mail
Noćas oko 02:00 im poslao email upit praveći se Englez.. čekam odgovor!

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, nansale said:

Noćas oko 02:00 im poslao email upit praveći se Englez.. čekam odgovor!

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk
 

Al to je retardacija da automobil nakon 1g koji je kostao 20k+ eura ima neuporabljiv BT, i da oni to ne zele rijesit

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 19. 06. 2020. at 15:56, Ommyskillz said:

Al to je retardacija da automobil nakon 1g koji je kostao 20k+ eura ima neuporabljiv BT, i da oni to ne zele rijesit

Primjetio sam da se može koristiti... Ali ne na Samsung mobitelima. Moj Note9 stalno puca veza, dok curin Huawei P30 Pro funkcionira savršeno.
Radi se o 2.2.15.703 verziji.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, MB104 said:

Primjetio sam da se može koristiti... Ali ne na Samsung mobitelima. Moj Note9 stalno puca veza, dok curin Huawei P30 Pro funkcionira savršeno.
Radi se o 2.2.15.703 verziji.

Radi nornamlno i na verzijama androida prije marshmallova, inace ja imam xiaomi pa ne radi

Link to comment
Share on other sites

Noćas oko 02:00 im poslao email upit praveći se Englez.. čekam odgovor!

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

Prošlo je 3 dana..još čekam odgovor [emoji3]

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nansale said:

Prošlo je 3 dana..još čekam odgovor emoji3.png

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk
 

Subota, nedelja i danas praznik. Sutra najranije

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nansale said:

Prošlo je 3 dana..još čekam odgovor emoji3.png

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk
 

Ne budeš ni dobio odgovor. Pitao sam Zak, što u najgorem slučaju i rekli su da ne snosi stranka trošak novog Rlinka nego Renault. Srećom (ili nesrećom 😂) moja reprogramacija je nakon neuspjeha ipak prošla uspješno. Tako da trebam otići podignuti auto pa ću vidjeti u kakvom je stanju. Inače, cijena je 250kn za reprogramaciju.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McRazor said:

Ne budeš ni dobio odgovor. Pitao sam Zak, što u najgorem slučaju i rekli su da ne snosi stranka trošak novog Rlinka nego Renault. Srećom (ili nesrećom 😂) moja reprogramacija je nakon neuspjeha ipak prošla uspješno. Tako da trebam otići podignuti auto pa ću vidjeti u kakvom je stanju. Inače, cijena je 250kn za reprogramaciju.

Je, ja sam isto 250kn platio samo sto je meni servis govorio da stranka snosi troskove ako nije pod jamstvom

2 hours ago, nansale said:

Prošlo je 3 dana..još čekam odgovor emoji3.png

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk
 

A da, moras par dana pricekat definitivno, a posebno sad kada je vikend

Link to comment
Share on other sites

Prošlo je 3 dana..još čekam odgovor [emoji3]

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

Stigao odgovor:

Poštovani gospodine Xxx,

Služba odnosa sa strankama Renault zahvaljuje na Vašem upitu.

Preporučamo da se slobodno obratite obližnjem ovlaštenom servisnom predstavniku Renault ukoliko ima potrebe za ažuriranjem R-Link sustava na višu verziju u Vašem vozilu Renault Megane, te će eventualni nastali troškovi biti na teret proizvodađa Renault ukoliko su ispoštovani uvjeti jamstva za ostvarivanje prava iz istih.

Za sva dodatna pitanja stojimo na raspolaganju.

Srdačan pozdrav
Adriana xxxx
Služba odnosa sa strankama
Renault Nissan Hrvatska d.o.o.

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, nansale said:

@Ommyskillz:  jesi ti uopće predstavio svog limenog ljubimca na forumu?

Nisam jos ni zalazio u taj dio foruma, mozda jedan dan kad uhvatim vremena.. Sta im to znaci da moras imat jamstvo na automobil jos uvijek?

Poštovani gospodine xxx,

ispričavamo se na duljem čekanju na odgovor, detaljno smo istraživali nastalu situaciju.

Stručno servisno osoblje ovlaštenog Renault predstavnika AC Kos povratno će Vas kontaktirati kako bi dogovorili prvi raspoloživi termin za ažuriranje uređaja.

Ukoliko dođe do komplikacija prilikom ažuriranja, nećete snositi troškove istih.

Zahvaljujemo na razumijevanju i strpljenju.

 

Meni je tako receno

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U Hrvatskoj se reklamira Megane Faza 1 sa kotačima od Faze 2. Međutim, u konfiguratoru ti kotači uopće ne postoje. Zadnja rupa smo :zubo:

image.png.4500aaa991e076a4280d0d16e65e2b12.png

Link to comment
Share on other sites

Kad smo već kod RLinka, ja sam prošli tjedan ostavio auto u Renaultu na bojanju haube i napomenuo im ako stignu, da pogledaju jel se treba napraviti update RLinka. I eto jučer se sjetio pogledati i stoji mi v9. Znam da je prije bila v7. Ništa mi nisu naplatili, niti rekli kad sam preuzimao auto, a ja i zaboravio pitati

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Marko_Os said:

Kad smo već kod RLinka, ja sam prošli tjedan ostavio auto u Renaultu na bojanju haube i napomenuo im ako stignu, da pogledaju jel se treba napraviti update RLinka. I eto jučer se sjetio pogledati i stoji mi v9. Znam da je prije bila v7. Ništa mi nisu naplatili, niti rekli kad sam preuzimao auto, a ja i zaboravio pitati

mislim da taj update software-a rade automatski, odnosno ne naplaćuju ništa..barem je tako u VAG-u

Link to comment
Share on other sites

Ništa u Renaultu ne rade automatski :):):)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.