Jump to content

Megane 4 - iskustva i misljenja


MilosB

Recommended Posts

Je meni su isto digli verziju sa ..7 na ..9 vjerovao il ne "sogo" automatski, e al od onda mi automatski čim otvorim vrata počnu brujat zvučnici dok se rlink boota :) ... automatski :)

Edited by macan
  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Au, onda budu dizali :)

No pisat ću o tome s vremenom...

Edited by shogo
Link to comment
Share on other sites

anway... kak kod vas radi distribucija zraka... ja recimo stavim da puše "svuda" noge sredina i šajba a puše mi 99% u šajbu? znaci katastrofa... moram ugasit šajbu da bi dobio zraka u sredinu...

Link to comment
Share on other sites

anway... kak kod vas radi distribucija zraka... ja recimo stavim da puše "svuda" noge sredina i šajba a puše mi 99% u šajbu? znaci katastrofa... moram ugasit šajbu da bi dobio zraka u sredinu...
Ja stavim auto i on sam to najbolje..
Puno mi je bolje da gruva u šajbu nego u mene.. a da iz šajbe onda osjetim vrućinu.. kao u golf7.. meni osobno AC puno puno bolji nego u vagena..

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, macan said:

anway... kak kod vas radi distribucija zraka... ja recimo stavim da puše "svuda" noge sredina i šajba a puše mi 99% u šajbu? znaci katastrofa... moram ugasit šajbu da bi dobio zraka u sredinu...

Na "auto" radi savršeno. Pazi da ti nije klima u ECO modu.

Edited by MB104
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Je da a onda mi se šajba počne ledit izvana, dobro doduše to kad ja stavim samo u šajbu (doduše to još nisam vidio), na auto on piri u sredinu, tj ako odeš na klimu vidiš šta radi i kako podešava.. al na automatskom ako je auto bio vani na suncu on na 7 stavi u gruva na sredinu, nije mi baš to zdravstveno prihvatljivo... znači vi uglavnom ste automatski :)

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da on šara i mijenja intenzitete puhanja tj smjerove.. da li to prikazuje live ili ti prikaže onaj koji je bio u trenutku kada upalis ac menu.. e to ti ne znam..

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tomidix said:

Ja mislim da on šara i mijenja intenzitete puhanja tj smjerove.. da li to prikazuje live ili ti prikaže onaj koji je bio u trenutku kada upalis ac menu.. e to ti ne znam..

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 

live ti je to, vidiš kako mjenja brojeve ako si u postavkama klime

Link to comment
Share on other sites

istina, to sam vidio kako mijenja.. ali mi je glup menu pa ga brzo zatvorim.. uglavnom.. pusti ga automatski a ti se probaj poigrat sa fizičkim regulatorima u sredini.. to je nešto šta on ne bi treba skontat da si mu zatvorio.. mada evo.. 

ja stvarno moram reći, auto.. pustiš ga minut-2 da razbije vrućinu ako nećeš baš u tornadu voziti.. i stvarno AC topina..
U G7 auto mod je no go..

Link to comment
Share on other sites

Šta reč,hebeni renault🤬🤬🤬🤬

Pa jel ovo moguče?????🤬🤬🤬🤬🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦

IMG_20200716_181933.jpg

IMG_20200716_181915.jpg

IMG_20200716_181902.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, shogo said:

Šiber??

Ona hebena "plastika" prije šibera

IMG_20200716_182910.jpg

Pa jel moguče da je puknula sama od sebe? Od vručine? 

Crta je perfektno ravna😳

Edited by ShinyMarko
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, shogo said:

Vrlo lako...uglavljena mozda na "knap"...

Hmm,zanimljivo,ispod ko neka 2 klizača

IMG_20200716_185438.jpg

Link to comment
Share on other sites

Objasni za nas smrtnike bez šibera u čemu je problem. Nije mi jasno da li je problem što je toliki razmak ili je pukla plastika?

Link to comment
Share on other sites

mislim da je pukla, našao neki video sa panoramskim krovom megana 4 i nema te crte...  preljepi sa nekom folijom još će i kull izgledat :)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, MB104 said:

Objasni za nas smrtnike bez šibera u čemu je problem. Nije mi jasno da li je problem što je toliki razmak ili je pukla plastika?

Pukla je plastika🤦

32 minutes ago, macan said:

mislim da je pukla, našao neki video sa panoramskim krovom megana 4 i nema te crte...  preljepi sa nekom folijom još će i kull izgledat :)

Tak če i bit,zapunit silikonom il ljepilom za šajbe i foliju gore😂

IMG_20200717_110945.jpg

6 minutes ago, ShinyMarko said:

Pukla je plastika🤦

Tak če i bit,zapunit silikonom il ljepilom za šajbe i foliju gore😂

IMG_20200717_110945.jpg

Slika od prije,di se vidi da je čitavo.

A pukla je kao da je neko odrezao🤦

Nikakvih oštečenja nema okolo,samo dragi Bog zna kako je pukla😓

Link to comment
Share on other sites

Nemaš garanciju?

nije to bezazleno, tu ulazi voda i tko zna gdje se onda slijeva..

Link to comment
Share on other sites

tako je... puko je samo od sebe na autu starom par godina... i ja bi probal prek renaulta rijesit kak se spada prije kemijanja... plus kaj je fiksni dio koji ne diras...

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, fabi said:

Nemaš garanciju?

nije to bezazleno, tu ulazi voda i tko zna gdje se onda slijeva..

Istekla garancija,nakon 100k km🤦

Ostalo jos ssmo jamstvo na koroziju😓

1 hour ago, zac7654321 said:

tako je... puko je samo od sebe na autu starom par godina... i ja bi probal prek renaulta rijesit kak se spada prije kemijanja... plus kaj je fiksni dio koji ne diras...

Sent from my SM-A530F using Tapatalk
 

A budem vidio,iako sumnjam da če oni to riješit😓

Za trenutno sam zaljepio prozirni selotep,preko da voda nebi ulazila

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, macan said:

Ma vidi ak je tako malo km možda ti proguraju

130k trenutno😂

Link to comment
Share on other sites

On 17. 07. 2020. at 14:34, ShinyMarko said:

Istekla garancija,nakon 100k km🤦

Ostalo jos ssmo jamstvo na koroziju😓

Taj dio bi možda mogao biti pokriven tim jamstvom.

Također, i ako nije pokriven, a ti ga popraviš sam bez Renault servisa, gubiš ostatak jamstva na koroziju jer si sam radio na "Limariji".

Recimo, ja sam ga tako izgubio što sam sam promijenio Intense masku u GT masku (bez obzira što nisam dirao limene dijelove vozila, nego samo plastične).

Edited by MB104
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.