Jump to content

Megane 4 - iskustva i misljenja


MilosB

Recommended Posts

Pa meni promjenili lijevu i nakon 3000km opet lupa,od čega su napravljene od drveta 
Da li netko zna tko proizvodi originalne poluosovine za renault jer navodno je snr napravio zamjenske koje su bolje od originala,ja bih je kupio i zamjenio o svojem trošku iako je auto pod garancijom jer nemam više živaca
 
 
 
 
 
 
Pošalji upit ovlaštenom servisu koji posjećuješ bez imalo ustručavanja..
Ono sto je problem je da mozda imaju više dobavljača, pa ti puno ovisi koja te paleta pogodila dok je auto bio sklapan.. Tako je barem za amortizere..

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Ivicakr said:

Pa meni promjenili lijevu i nakon 3000km opet lupa,od čega su napravljene od drveta 

Da li netko zna tko proizvodi originalne poluosovine za renault jer navodno je snr napravio zamjenske koje su bolje od originala,ja bih je kupio i zamjenio o svojem trošku iako je auto pod garancijom jer nemam više živaca

 

 

 

 

 

 

Jelovina, I. kvaliteta. 🤓

Link to comment
Share on other sites

Homokineticki valjda...mi to svi zovemo poluosovine...pripremio sam jedan opsiran mail, kao bekup, pa cemo vidjeti...

Link to comment
Share on other sites

Pa meni promjenili lijevu i nakon 3000km opet lupa,od čega su napravljene od drveta 
Da li netko zna tko proizvodi originalne poluosovine za renault jer navodno je snr napravio zamjenske koje su bolje od originala,ja bih je kupio i zamjenio o svojem trošku iako je auto pod garancijom jer nemam više živaca
 
 
 
 
 
 

Rumunji
Link to comment
Share on other sites

Da nije to ovo što i kod mene se čuje a ja zabrijo na ležajeve amortizera.... Ima smisla kod motanja puckanje. ... Ma bitno da sam zdrav...😂😂😂

Edited by macan
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 Nek smo mi zdravi i nek su nam kardani pravi.

Trdo spreda meko zada.

Cuvaj se lošeg društva i brkatih žena. 

Bolje sam nego slabo kumpanjan.

Coveka se drzi za reč a vola za rogi.

Bolje pet do dvanaest nego niti jednu poslje jedan.

 

 

  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

Danas hladno, šaltanje glatko, 45km nema ni trzaja...dakle, veća temperatura, više trzanja

Link to comment
Share on other sites

Meni kontra, što je hladnije, kvačilo više trese kod kretanja u prvoj, valjda lamela se stisne i svaku neravninu prenosi, preko nule je sve ok... i to toliko zatrese da sve hauba skače. :)

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, macan said:

Meni kontra, što je hladnije, kvačilo više trese kod kretanja u prvoj, valjda lamela se stisne i svaku neravninu prenosi, preko nule je sve ok... i to toliko zatrese da sve hauba skače. :)

Znači za ekvatorijalno tržište. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma ja isto kenjam auto mi iz uvoza možda ima 300 iljada i nisam ni svjestan kako je dobar auto sa toliko km 😁

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Ma ja generalno sve ok, ali to ce se rijesiti, one way or another...sve na finjaka

Link to comment
Share on other sites

E.. vidio sam da je netko tu izvukao ventilaciju na rlinku kao prečac na zaslonu jel, jer ovo je ubojstvo pikat dole ventilator, e sad, ja uopće nemam to da dodam na zaslon? jel ima neki trik ili jednostavno loša verzija rlinka?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.