Jump to content

Megane 4 - iskustva i misljenja


MilosB

Recommended Posts

Ja bi taj 1.2 TCe zaobišao. A i da zanemarimo sve njegove mušice, ne vrijedi preko 10,000 eura.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Samo da prijavim, mjenjao sam ležajeve amortizera i kolko vidim/čujem prestalo lupkat kod motanja... Kaže mi i vlasnik servisa da je ženi uzeo gt lajna iz njemačke sa 50 iljada km i isti k.. ko i kod mene i škipe amortizeri i lupkaju ležajevi.. a posla za zamjenit pun k... brisači, kada, glavčina, poluosovine.... uzeo sam namjerno zamjenske jel ne želim više original smeče.... 700kn original 400kn zamjenski / kom.... pa ćemo vidjet koliko će trajat ova euforija :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ajde sretno sa lupkanjem ovjesa.. Nadam se da će ti ovo potrajati! 
 

I onda kada čujem kako pojedinci (čitaj vlasnici M4) pljuju po ovjesu megana 3. Nije najudobniji na svijetu, istina, ali u odnosu na M4 je faultless, spaceshutle. Kod mene 126 tkm faultless i bez ijednog čudnog zvuka, sve original, čak i  sponice balans štange.. 

Link to comment
Share on other sites

Spomenuta trojka je imala toliko falševa i dorade od 2008g, tj 2010g, moj turcin nije ali su španjolci imali hrpu problema...pa na forumu smo raspravljali samo tebe Fabi tada bilo nije...znamo nas par koji smo trojku vozili od prvog dana, svaka serija ima svoje falševe, jebga

Inače M4 i stvarno je klasu bolji auto od trojke...kako god pogledaš (čitaj vlasnici trojke koji bi možda rado i četvorku😂)

Edited by shogo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A ni meni nije jasno tko je tu šparo na materijalu... Tast mi luđak po pitanju mehanike pa me nagrdio šta nisam uzeo stare ležajeve jer ih on hoče secirat.. fleksom po pola da vidimo tko je i šta je zajebo... Neznam tko to i proizvodi...

Link to comment
Share on other sites

Spomenuta trojka je imala toliko falševa i dorade od 2008g, tj 2010g, moj turcin nije ali su španjolci imali hrpu problema...pa na forumu smo raspravljali samo tebe Fabi tada bilo nije...znamo nas par koji smo trojku vozili od prvog dana, svaka serija ima svoje falševe, jebga
Inače M4 i stvarno je klasu bolji auto od trojke...kako god pogledaš (čitaj vlasnici trojke koji bi možda rado i četvorku[emoji23])
Slusaj čoeka..prodaj ti to dok jos ide i nazad po svoju plinaru!
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

100 žena, 200...kao i u mnogočemu nekome paše a nekome ne.

Nekad nešto zaškripi, nekad nešto zalupka, nekad nešto nastavi niz..meni osobno još uvijek izmami smiješak.0b4b99737724fe9792f6e29f01ba2083.jpg

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, nansale said:

100 žena, 200...kao i u mnogočemu nekome paše a nekome ne.

Nekad nešto zaškripi, nekad nešto zalupka, nekad nešto nastavi niz..meni osobno još uvijek izmami smiješak.0b4b99737724fe9792f6e29f01ba2083.jpg

Super ti je crni macan. Slazem se, i meni moj isto :).

PSX_20210119_142727.jpg

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Uff ova plava mi je tiha patnja... a ti nansale... glupa ti boja... hahahahah

ps. doduše ko i ova moja :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam zašto, ali Meganu bi zelena boja stajala baš vrhunski. Šteta što danas auti dolaze sa 45 boja, od kojih 42 su sive

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, MB104 said:

Ne znam zašto, ali Meganu bi zelena boja stajala baš vrhunski. Šteta što danas auti dolaze sa 45 boja, od kojih 42 su sive

Jesi ga ispalio sad i ostao živ 😁

Link to comment
Share on other sites

Što, šta fali?😂😂😂

 

 

FB_IMG_1619096129778.jpg

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Katastrofa boja.. mozda za nekog tko je nabavio vozačku jučer i ima 18g..
Njemu bi stajala Aston Martin / Jaguar tamno zelena..

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marko_Os said:

Što, šta fali?😂😂😂

 

 

FB_IMG_1619096129778.jpg

Tamno zelena ito metalik😂.. Ba.. 

Edited by macak
Link to comment
Share on other sites

Više sam mislio ovu neutralniju zelenu. Lijepo osvježenje bi bilo.
Untitlgadgadagded.png.b15da50a79fce1ecda1e7e14574a1b96.png

Valjda moj mozak traži bilo kakvu boju nakon 3 siva auta :zubo:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MB104 said:

Više sam mislio ovu neutralniju zelenu. Lijepo osvježenje bi bilo.
Untitlgadgadagded.png.b15da50a79fce1ecda1e7e14574a1b96.png

Valjda moj mozak traži bilo kakvu boju nakon 3 siva auta :zubo:

Tvoj mozak i ne zna koliko je sretan što 80% prljavštine na autu i ne vidi radi sive boje 😂😂😅
Šalu na stranu dobar je, možda čak još mrvu tamniji i top bi bio.. Osvježenje na cesti jer ove boje baš i nema..

Link to comment
Share on other sites

Prije nekoliko godina pokazivali su Tesla Model S, ali su ga modificirali u karavansku izvedbu. Tamo sam vidio sličnu boju, i baš mi se svidjela.
image.png.ab74fb1bdf258d10bd62834c5fa93e7c.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Marko_Os said:

Što, šta fali?😂😂😂

 

 

FB_IMG_1619096129778.jpg

Na ovakve zesce boje obavezno moraju crne felge kao ove. Btw i ja bi sebi na plavu bas te 19ice RS uzeo, samo ne znam jel bi isle te na njega...

Link to comment
Share on other sites

Idu bez problema

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.