Jump to content

Megane 4 - iskustva i misljenja


MilosB

Recommended Posts

Jao što volim svoj auto... Valjda kako su mi kleme skidali u servisu sad rlink se glupira... Svakih 30 sec kad slušam radio neki zvuk peep... Ko da neš signalizira... A sve su mi obavjesti ubijene u postavkama... Šta na tvorničke da vratim rlink?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da ti je to beep koji kaze da si prekoracio ocitanu brzinu... I meni je to pocelo beepat jedan dan samo od sebe 

Edited by mocho
Link to comment
Share on other sites

Mislim da nije... Koja je max verzija rlinka što ti u servisu dignu? Da mi nisu ažuriranje radili... Jel kad sam preuzeo auto minutu se nije rlink upalio... Odma sam skužio da se nešto diralo. Ali signalizira mislim i ispod ograničenja ako sam shvatio dobro tj. Testirao sam sa isključenim prepoznavanjima znakova.

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

Jok jbt u pravu si... Pa oni majkemi nisu normalni... Šta ću ja slušat tu pizdariju cijelo vrijeme u autu... Jer vozim53 umjesto 50... 

IMG_20210423_154929.jpg

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, macan said:

 Da mi nisu ažuriranje radili... Jel kad sam preuzeo auto minutu se nije rlink upalio... Odma sam skužio da se nešto diralo. 

Nisu sigurno radili ako im nisi rekao da rade... Ja sam od jucer sa servisa dosao s crnim ekranom doma. Dizanje verzije nije proslo. Cekam da mi se jave sto dalje...

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, mocho said:

Nisu sigurno radili ako im nisi rekao da rade... Ja sam od jucer sa servisa dosao s crnim ekranom doma. Dizanje verzije nije proslo. Cekam da mi se jave sto dalje...

Sigurno su radili jer su tako i prošli put... Korsnika se ne opterećuje sa time... Što je ok. Da nema sad ove gluposti...

Link to comment
Share on other sites

To je zadnja verzija na koju dižu u normalnim okolnostima..
Ako se žališ na velike probleme onda dižu na v7...

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

To se može u svojoj režiji bez problema dignuti na 3.3.16.961 i omogućiti android auto.

Sent from my SM-G981B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

To se može u svojoj režiji bez problema dignuti na 3.3.16.961 i omogućiti android auto.

Sent from my SM-G981B using Tapatalk


Ne baš pametna ideja danas.. radije ići na reprogramaciju na v7 uz žalbe na konstantno pucanje bt veze i probleme s razgovorima..

(Da se razumijemo, imao sam ja tako dignut sustav sa v2 na v3 ali dns to ne treba raditi)

Uostalom njemu nije cilj dići sustav radi AA nego riješiti probleme..

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Tu du du .... Nema nam pomoći ....TBF
[emoji1787][emoji1787]357579801d367634a91c2677919c6620.jpg

A sad jedno ozbiljno pitanje..u sport modu kad se vozi radi uvijek masaža sjedala iako je u postavkama svuda iskljucena.

Jel se moze (i ako da, kako) isprogramirati sport mod bez masaže?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, MB104 said:

Jesi pokušao ugasiti senzor znakova?

Yes, znači da su pederi namjestili da radi u pozadini....

23 minutes ago, nansale said:

Tu du du .... Nema nam pomoći ....TBF
emoji1787.pngemoji1787.png357579801d367634a91c2677919c6620.jpg

A sad jedno ozbiljno pitanje..u sport modu kad se vozi radi uvijek masaža sjedala iako je u postavkama svuda iskljucena.

Jel se moze (i ako da, kako) isprogramirati sport mod bez masaže?

Meni samo na comfort pali masažu... jel nema smisla da pali masažu na sport... il ima kod tebe :) ko sam ja da prozivam hahah

Link to comment
Share on other sites

Nego dragi forumaši... Zašt meni auto nejde više od 195 na sat.. Na yutubu 220 po satu 1.6 dci 130ks? Crijeva turbine ili šta?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, macan said:

Nego dragi forumaši... Zašt meni auto nejde više od 195 na sat.. Na yutubu 220 po satu 1.6 dci 130ks? Crijeva turbine ili šta?

PRODAJ J**ENI AUTO

Edited by MB104
  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Nego dragi forumaši... Zašt meni auto nejde više od 195 na sat.. Na yutubu 220 po satu 1.6 dci 130ks? Crijeva turbine ili šta?
Tlak u gumama, geometrija kotača, kvaliteta goriva, nagib ceste, vjetar... Sve to isto tako utječe na vmax. Ja ne bih odmah upirao prst u neispravan auto

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, macan said:

Nego dragi forumaši... Zašt meni auto nejde više od 195 na sat.. Na yutubu 220 po satu 1.6 dci 130ks? Crijeva turbine ili šta?

Šalu na stranu, baš ovo što Marko kaže. Ja sam sa Megane tricom išao 195, a po papirima je mogao oko 180. A drugi put kad sam probao, nije išao preko 171.

Prvi put sam vjerojatno bio na blagoj nizbrdici, a drugi put na blagoj uzbrdici. Takve stvari se ne primjete okom, a može se raditi o dobrih par stupnjeva uzbrdice.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, macan said:

Nego dragi forumaši... Zašt meni auto nejde više od 195 na sat.. Na yutubu 220 po satu 1.6 dci 130ks? Crijeva turbine ili šta?

Auto ti ima vmax isti kao dci 1.5 110ks... zamisli kakav fail Renaulta..

Moj 110dci nekad (2017.) je išao 201-202.. unazad 2g također 195 kao na snimku.. (na autobahnu da se razumijemo)
Jednom kad sam ga odvezao na redovni servis, rečeno mi je u povjerenju da moraju ecu motora updateat, nažalost.. Izašao je mandatory update i tjt.. oni nemaju izbora pošto je auto dovezen u ovlašteni oni moraju ispoštovat taj dio, nije pitanje želim li ili ne želim.. tako je sa svima.. nisu mi naveli razlog ali tko želi čitat između redaka jasno je.. 

Pa ti sad uključi malo vijuge..

Link to comment
Share on other sites

A svašta ću doživit sa renolom... Ma mislim nevozim max speed... Al sam se bojao da ima overall smanjenu snagu... tj. da nešto nevalja....

Link to comment
Share on other sites

Fulao čovjek jednu 0 u oglasu, ali slika govori da oglas nije lažan

 

2C77A0D7-7682-4231-BFB5-138FF40B67D5.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.