Jump to content

R 19 16V obrtomjer


cardak

Recommended Posts

Ne radi mi obrtomjer od kad sam ubacio f4r motor unutra, mislim, nisam ga ni spojio.

Interesira me na koji pin na džeku moram spojiti obrtomjer da radi. Sad, jel' mi netko može dati manual di bi to mogao naći ili ako netko ima takav auto da mi pogleda.

Jbg, ja nisam pogledao dok je bio f7p unutra. Ne smijem isprobavati na pamet jer postoji mogućnost da ću skuriti sat.

 

Hvala

Link to comment
Share on other sites

i na cliu je motor vani :-D

Link to comment
Share on other sites

znam da je :) ...na putu sam poslovno pa pogledam kad se vratim, ak ti je hitno pitaj Ceru, zna vjerojatno napamet jer je sebi slagao.. 

Edited by dadox
Link to comment
Share on other sites

Eto, trebao bi biti 8. pin na konektoru koji dolazi na instrument plocu, 13 pinski konektor, onaj konektor iznad turnica..pinovi se broje s lijeva na desno, odnosno od ruba instrument ploce prema sredini..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.