Jump to content

P: Osram px5 led dnevna svjetla


vlado112

Recommended Posts

Jel treba dodatno prijaviti na tehnickom neki atest ili samo montaža i to to?

Sent from my ONEPLUS 3

Link to comment
Share on other sites

Moras atest, pa ti oni nes mjere i onda tek mozda potvrde.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ovisi i o tehničkoj stanici, kad sam pitao u Požegi rekli su da mora samo biti po pravilu ugrađen, tj. min. 20 cm od poda i ima određeni razmak između svjetala (tako piše i u uputama), atest nije trebao jer proizvod ima sve potrebne EU norme, takav odgovor sam dobio i iz osrama

Link to comment
Share on other sites

odgovor iz osrama:

Ukoliko se svijetla ugrade sukladno naputku OSRAM-a, zadovoljavaju i normu ECE R48 koja govori o ugradnji prednjih svjetala na vozila u EU,

https://www.osram.com/osram_com/tools-and-services/services/faq/automotive-lighting/index.jsp?search_result=%2fosram_com%2fsearch%2fadvanced_search.jsp%3faction%3ddosearch%26inp_searchterm_1%3dECE%2bR87%2bapproval%26website_name%3dosram_com

nisam dalje ja osobno puno istraživao.

Link to comment
Share on other sites

Da, to samo znaci da ces lako proci atest s obzirom na specifikacije i ostalu papirologiju proizvoda. No atest moras radit jer naknadno ugradjujes nesto sto nije na auto bilo.

Link to comment
Share on other sites

mora se atest raditi u CVH, a imanje certifikata je tek preduvjet da bis mogao atestirati, bez certifikata nece ni da pogledaju/mjere... 

znaci ako te zaustavi pandur u HR nemas upisano u prometnu mos zaboraviti to.. 

i dosta OT, radi se o oglasu za prodaju

Link to comment
Share on other sites

Da, to samo znaci da ces lako proci atest s obzirom na specifikacije i ostalu papirologiju proizvoda. No atest moras radit jer naknadno ugradjujes nesto sto nije na auto bilo.

koliko košta taj atest?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

250kn, novo zapakirano

Ako ti nije problem aj izmjeri duzinu svjetala pa da vidim jel mi pasu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.