Jump to content

Twingo 3


Rexi

Recommended Posts

  • 5 months later...

moze savijet za novog twinga.

0.9tce 90ks ili 110ks u GT verziji.  Pricam o najnovijem twingu

Opcenito kvaliteta tih motora? hvala

 

Link to comment
Share on other sites

Kolegica s posla ga ima pa sam ga na test dobil. Verzija s 90 ks je mali zvrk, ide odlicno, zvuci odlicno, opreme poprilicno, plastika svejedno malo tvrdkasta al ne kvrcka nis. Prostorno je manji i manje iskoristiv nek dvojka, al svejedno cist ok. Ipak se taj Auto ne kupuje da bi se prevozila vesmasina. Kaj se tice potrosnje, nije bas na razini ocekovanog za makinu ispod litre zapremine. Prosjek je stalno prek 6 uz dosta otvorene voznje (neoprezne voznje). Mislim da je neki realan prosjek dok se pazi 6-7. Sve u svemu fora autic za po gradu i kratke relacije. Okretnost je smjesno dobra, okrenes se nasred cesta u jednom shusu. Ja sam s cliom za isti okret trebal 2 manevra haha. U svakom slucaju je od mene dobil thumbs up.

Link to comment
Share on other sites

Iza kolica jako tesko jer je podnica visoka pa je cijeli prtljaznik dosta plitki, tj. ne ide u visinu. Takodjer ne ide bas ni u dubinu, tak da jako tesko... Osim kisobran kolica il super-sklopivih... il ak skines kotace, onda mozda... Al u svakom slucaju klupu uvijek mores na pol srusit naprijed i imas veeeliki gepek i mjesta za dijete i dvoje odraslih, to funkcionira perfekt.

Isofix ima, al nisam siguran dal Spada u dodatnu il Standard opremu. Pol-pol djeljiva zadnja klupa takodjer.

Link to comment
Share on other sites

Rađe bi kupio najnoviji rabljeni twingo 2 kaj se može kupiti, sa min kilometražom.

Jeftinije, više mjesta, provjereni, nepoderivi atmo motor.

Link to comment
Share on other sites

Rađe bi kupio najnoviji rabljeni twingo 2 kaj se može kupiti, sa min kilometražom.

Jeftinije, više mjesta, provjereni, nepoderivi atmo motor.

Slazem se... aj bi cak na dci-ja iso... kombinacija top! :dobroje:

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 6 months later...
  • 3 months later...

K: twingo 3  15 cola oem felge. 

Kaj to malo cudo ima glavcine ko clio 2? Rupe i promjer glavcine su iste kak je Grunf gore napisal. 

Koje dimenzije guma imas gore? ET felgi ak znas? Tnx...

 

Jucer mi pred nosom (pred zgradom) prodan twingo 0,9, 90 ks, dinamik s panoramom. Taman pitam susedu dal ga prodaje jer stoji vec koji tjedan i ona meni veli da da, i upravo stize interesenat.... i lik ga kupi i odma otpela! Kraj 2014, stanje ko nov, 46tis km, garaziran... 7200€... smola, tak je mogllo bit jednostavno.

Link to comment
Share on other sites

Odlicna cijena. 

Jebate zeko, staris prijatelju!!! Gle kolko upitnika je u mom postu... :lool: Kaj da postavljam takva pitanja u topicu s guzicama i sisama? LOL

Ajd nemoj da bas sve moram googlat, tnx :zubo: :dobroje: 

Link to comment
Share on other sites

Ja imam twingo gt 0.9tce 110ks on ima 17cola felge rupe 4x100 koji et neznam i razmak rupu.

Iza ima siriju gumu naprijed uzu.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

hu, kad bi to bilo doista....?

treba mu ove bijele linije u farovima spustit jos malo da su u produzetku crne maske sto ide do amblema..

Link to comment
Share on other sites

Nekada prije sam procitao da Twingo 3 GT ostaje najjaca varijanta. Da bi im svakako bilo najjeftinije dobiti dodatnih par desetaka konja iz R4 motora ali da u pravilu za to nema mjesta u ovoj konfiguraciji. A da bi redizajn postojeceg 0.9 R3 da izbaci nekih 140-150 KS bio puno preskup da bude isplativ u autu A segmenta.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

U Revozu slažu Twinga kojem na pragu piše Renault Sport. Sin mi radi tamo ali to je za njega samo posao pa mi nije znao reći previše. Ili sam negdje pogriješio u odgoju ili se samo živciram bzvz.....Možda nadođe.

A mislio sam da 40 godina druženja s Renaultima konačno donosi ploda pa ih sad i pravimo kad ono -- prc!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.