Jump to content

Twingo 3


Rexi

Recommended Posts

Klipan kaže da je 1.2 turbo ali ništa više, dobio je i jednu iza ušiju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, ivan08 said:

Klipan kaže da je 1.2 turbo ali ništa više, dobio je i jednu iza ušiju.

0.9 turbo vjerojatno

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, mario #8 said:

Nekada prije sam procitao da Twingo 3 GT ostaje najjaca varijanta. Da bi im svakako bilo najjeftinije dobiti dodatnih par desetaka konja iz R4 motora ali da u pravilu za to nema mjesta u ovoj konfiguraciji. A da bi redizajn postojeceg 0.9 R3 da izbaci nekih 140-150 KS bio puno preskup da bude isplativ u autu A segmenta.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 

AKo je njima redizajn 0.9 TCE motora preskup da izvuku 140 konja, kaj ga onda ne pošalju kod nas, naši ćuneri sa dva-tri čipa i pečurkom bez problema iz tog motora izvuku i 170 konja za samo 250 OJRA

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Zar je moguce da je novi Twingac tako rijedak na forumu?

Punica bi ubrzo uzimala nesto malo za po gradu i Twingo joj je u uzem izboru , ja se isto ne bi bunio jer mi se maleni jako svidja. Da li su se do sada  pokazale neke mene ili slabosti? Koji motor bi bio pametniji izbor?

Uzela bi rabljenog iako ih nema puno ni u oglasima ali cini mi se da bi se moglo naci nesto za 50k kn koliki joj je budzet.

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, hans said:

0.9 turbo

Bez obzira kaj je turbak? Pazi, to je za punicu :D

Nije da ga je necu maznuti koji put jer nam je blizu ali malo me frka jer je zadnji pogon pa da ne ubijem babu :D

Edited by MoschuS
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, MoschuS said:

Bez obzira kaj je turbak? Pazi, to je za punicu :D

Nije da ga je necu maznuti koji put jer nam je blizu ali malo me frka jer je zadnji pogon pa da ne ubijem babu :D

nemas kaj brinuti, struja mu ne da ni da mrdne.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

0.9 TCe sa 95 konja uz CVT da treba 12 sekundi do 100 na papiru, pa msm Renault pokrij se po ušima ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
On 31. 08. 2019. at 16:05, Black.Tip said:

0.9 TCe sa 95 konja uz CVT da treba 12 sekundi do 100 na papiru, pa msm Renault pokrij se po ušima ?

10.8sec nije to RS

Isto tako brzi je od tvog 100%

Link to comment
Share on other sites

On 06. 11. 2019. at 16:33, zeko said:

10.8sec nije to RS

Isto tako brzi je od tvog 100%

Možemo probati 💪 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

kak se pozicija pogonskog agregata odrazava na temperaturu u gepeku? ono, jel speceraj umre do doma na putu sa placa ak je u gepeku?

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

kak se pozicija pogonskog agregata odrazava na temperaturu u gepeku? ono, jel speceraj umre do doma na putu sa placa ak je u gepeku?

Sent from my SM-A530F using Tapatalk




Ma jok, taman je malo blanširan ili se odmrzne, ovisno što si kupio [emoji4]
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ima li 0.9 t u tvingu problem sa  lancem distrubucije? Koliko je tesko / skupo to za  izmjenu?

Edited by clio1416V
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.