Jump to content

P: RENAULT LAGUNA 3- 2.0dCi-110kW


nenad321

Recommended Posts

Ocemo pocistiti temu i ostaviti samo oglas ili cemo laprdat dalje? Covjek bi mozda prodao auto... :drivar:

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ocemo pocistiti temu i ostaviti samo oglas ili cemo laprdat dalje? Covjek bi mozda prodao auto... :drivar:

 

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

 

 

Sto se mene tice nema potrebe za brisanjem :)

 

Link to comment
Share on other sites

Klasicna situacija kad si kupac zacrta jedan auto u glavi , princ na bijelom konju, a doceka ga average joe auto, malo istuckan, ne savrsen ko na slikama..

 

auto je star 9 godina o cem pricamo..ako su kilometri pravi i mehanicki ispravan to je to, cijena je odlicna.

To je kad ljudi ocekuju auto karikirano 10 godina star da bude kao nov, imao sam takvih slucajeva..

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

G.Stanislave

Koliko vidim za sve clanove foruma to su sitnice,kao sto sam i ja naveo preko telefona ,kao drugo nisam ni sumnjao da cete mi iste sekunde poslati broj racuna u poruci :yeah:

 

Žao mi je što nisam slikao auto, pa da priložim 2-3 ogrebotine :yeah:

Ako su to sitnice, što onda ne popraviš te još više zaradiš? 

Ono što sam vidio; na haubi je izgrižena boja 5*10 cm i još par točkica od ptice, prednji branik je na par mjesta ogreben, zadnji branik s lijeve strane je kitan/ izgreban, od udarca na 2 mjesta je sol progrizla lak na vratima...(ono što nije vrijedno spomena je graničnik vrata, ne radi utor za pojas).  Ako su to sve sitnice ja sam picajzla... 

Baš me zanima koji majstor će pogoditi boju na 8 godina starom ne garažiranom autu. 

Jedan stari čovjek je znao reči "ljudi se vežu za riječ a bikovi za rogove".

Klasicna situacija kad si kupac zacrta jedan auto u glavi , princ na bijelom konju, a doceka ga average joe auto, malo istuckan, ne savrsen ko na slikama..

 

auto je star 9 godina o cem pricamo..ako su kilometri pravi i mehanicki ispravan to je to, cijena je odlicna.

To je kad ljudi ocekuju auto karikirano 10 godina star da bude kao nov, imao sam takvih slucajeva..

I što je najbolje, na ovim slikama se to uopće ne vidi ili su stare slike pa se u među vremenu dogodilo, kut slikanja, photoshop. Sad je to nebitno.

Ma ja sam picajzla:hey:

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Žao mi je što nisam slikao auto, pa da priložim 2-3 ogrebotine :yeah:

Ako su to sitnice, što onda ne popraviš te još više zaradiš? 

Ono što sam vidio; na haubi je izgrižena boja 5*10 cm i još par točkica od ptice, prednji branik je na par mjesta ogreben, zadnji branik s lijeve strane je kitan/ izgreban, od udarca na 2 mjesta je sol progrizla lak na vratima...(ono što nije vrijedno spomena je graničnik vrata, ne radi utor za pojas).  Ako su to sve sitnice ja sam picajzla... 

Baš me zanima koji majstor će pogoditi boju na 8 godina starom ne garažiranom autu. 

Jedan stari čovjek je znao reči "ljudi se vežu za riječ a bikovi za rogove".

I što je najbolje, na ovim slikama se to uopće ne vidi ili su stare slike pa se u među vremenu dogodilo, kut slikanja, photoshop. Sad je to nebitno.

Ma ja sam picajzla:hey:

G.Stanislave lazete!!!

Idemo redom....

1.Meni te sitnice nesmetaju,tako da popravak nema smisla

2.Hauba? 2-3cm malo izblijedila boja jer mi se pticica pokakala,ostatak haube super stanje (LAZ BR.1G.STANISLAVA)

3.Prednji branik (ima slika iznad)

4.Zadnji branik nije kitan(LAZ BR.2 G.STANISLAVA)

5.Na vratima nema nikakvih udaraca i ostecenja(LAZ BR.3 G.STANISLAVA) G.Stanislave u Puli nema zime i snijega,ceste se ne posipaju solju,tako da neznam  odakle vam to :aua:

6.G.Stanislave pa vi ste rekli istinu :hop: Granicnik  od vozacevih vrata se malo cuje(nista strasno,daleko je to jos od potrebe za zamjenom) ,utor za pojas malo zeza ,radi ali treba malo jace pritisnut da ulovi

7.Automobil je garaziran(LAZ BR.4 G.STANISLAVA)

Sutra idu slike haube,vrata kao dokaz da g.Stanislav laze!!!!

I jos cemo napomenut jos jednu vaznu cinjenicu posto me g.Stanislav vuce za jezik i iznosi neistine

99% sam uvjeren da bi g.Stanislav kupio automobil da ga nije odgovarao njegov otac od kupnje koji je bio prisutan s njime,tako da sam uvijeren da je keš imao otac i nije mu se dalo potrosit na g.Stanislava juniora :)

Edited by nenad321
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ovdje sam na strani prodavača, ali kako to da već nije prodan jer mi se cijena čini povoljna?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ovdje sam na strani prodavača, ali kako to da već nije prodan jer mi se cijena čini povoljna?

 

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

 

 

Hvala Grunf!

Neznam,dosta ljudi zove ,interesira se,prodat ce se,nije mi hitno

Evo g.Stanislav je prvi pogledao uzivo i odmah sam sok dozivio :jez:

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ovdje sam na strani prodavača, ali kako to da već nije prodan jer mi se cijena čini povoljna?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Nije to roba koja se traži. Da je neki švabo u pitanju prošao bi odavna pogotovo ako je nešto niža cijena.

Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

G.Stanislave lazete!!!

Idemo redom....

1.Meni te sitnice nesmetaju,tako da popravak nema smisla

2.Hauba? 2-3cm malo izblijedila boja jer mi se pticica pokakala,ostatak haube super stanje (LAZ BR.1G.STANISLAVA)

3.Prednji branik (ima slika iznad)

4.Zadnji branik nije kitan(LAZ BR.2 G.STANISLAVA)

5.Na vratima nema nikakvih udaraca i ostecenja(LAZ BR.3 G.STANISLAVA) G.Stanislave u Puli nema zime i snijega,ceste se ne posipaju solju,tako da neznam  odakle vam to :aua:

6.G.Stanislave pa vi ste rekli istinu :hop: Granicnik  od vozacevih vrata se malo cuje(nista strasno,daleko je to jos od potrebe za zamjenom) ,utor za pojas malo zeza ,radi ali treba malo jace pritisnut da ulovi

7.Automobil je garaziran(LAZ BR.4 G.STANISLAVA)

Sutra idu slike haube,vrata kao dokaz da g.Stanislav laze!!!!

I jos cemo napomenut jos jednu vaznu cinjenicu posto me g.Stanislav vuce za jezik i iznosi neistine

99% sam uvjeren da bi g.Stanislav kupio automobil da ga nije odgovarao njegov otac od kupnje koji je bio prisutan s njime,tako da sam uvijeren da je keš imao otac i nije mu se dalo potrosit na g.Stanislava juniora :)

1. 2-3 ogrebotine mi ne smetaju ali kada sam auto pregledao i vidio da ih ima još...Za nekoga nije to nije ništa, za nekoga je i ne želi se zajebavati s farbanjem.

Dosta je bilo, želim ti sretno s prodajom.

I da više od desetljeća sam svoj čovjek:serv:!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sta si onda tatu vodio da ti kupi auto ako si svoj coek vec desetljece?

Ja isto prodajem megana i vec sam poceo razmisljati da ga mijenjam za kakvog gnoja 3-4 bilo kakvog jer to kad pajdo dode viditi pajdo i kupi. Jbte lik mi nudi solenzu 1.9d i xsaru sa plinom od susjeda i 150kom nekih hlaca i sakoa u zamjenu za moj auto od cca22 tkn??!!! Pa onda junak isto doveo tatu( decko ima 19god) da vide auto, malom se svidio auto i panorama najvise i ima pare a stari ma di ces to kupovati ja imo golfa dvicu sa šibedahom to sam moro kisobranom vozati po kisi..ni a zbog tih nekoliko gradskih oziljaka nego da ce krov procuriti:hm:

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja bi isto rekao da Stanislav jebeno picajzlira ali moram ispravit prodavatelja na par sitnica...ima u Puli soli...mnogo vise nego na kontinentu...dovoljno je jedna postena bura da ga jebeno zasoli ;)

I da...ima snijega i u Puli ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja bi isto rekao da Stanislav jebeno picajzlira ali moram ispravit prodavatelja na par sitnica...ima u Puli soli...mnogo vise nego na kontinentu...dovoljno je jedna postena bura da ga jebeno zasoli ;)

I da...ima snijega i u Puli ;)

Ako picajzliramo onda se potpuno slazem sa vama Mario :)

 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

de ti poslikaj sve točke optuzbe...ovo vam stvarno nevodi nikud...

Link to comment
Share on other sites

Auto je prekrasan i vrijedi više. Ja bi ga uzeo da imam love. Jak odličan motor. Malo km. Par tkn lakirwru i odličan je. Priče o srebrnoj boji da se ne da napraviti su gluposti. Pravi majstor sve zna. A ovo kad s ocem dolaziš kupovati imao sam prilike doživjeti. Ne ponovilo se. Nerealni starci. Drže novčanik kod sebe i kao da zlatom plaćaju

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

dadosk nisam mislio da je problem farbat nego se najvise istice na srebrnoj prelaz nove i stare kad se ide na crtu farbat...sa jedne strane razumijem prodavaca....njemu to nije smetalo...sa druge strane kupac vidi auto kakav je na slikama...

moj primjer sta mislite kad tip fotka auto megane 3 , izvana sve super...unutrasnjos super ali nevidim vrata prednja iz unutarnje strane...zovem i pitam jel rupa ili ima rukohvat...ma kaze ima rukohvat...naravno to je to sjedam i idem za zagreb...dolazim kad ono ni R od rukohvata...obična rupa...sta sad napravit u tome trenutku....

zovem drugog auto savrsen....ajde opet za zagreb kad ono prednji branik zjapi...blatobrani ispucani lak, krov da ne spominjem, felge kao da je vozio samo po bankini, a preko telefoba je sve super...naravno na oitanje zasto to nije na slikama...? nije stigao pa je stavio stare slike... uglavnom pregledo sam do kupnje nekih 20tak...

ova laguna ako je prvi vlasnik i ako je nova kupljena u HR...vrijedi ove pare naveo sam vec zasto...problem je kad se ogrebotina ne popravi pa dođe druga, treca..neznas gdje bi krpo vise i onda ispadne tako kako je..po meni fino ga oprat poslikat sve i ko kupi milina...ako hoces zamjenu za megana 3  1.9 dci stojim na raspolaganju ☺

Link to comment
Share on other sites

 

 

gle kako ja to gledam: cifra je 52 tkn. Km ima malo. Jedan vlasnik. Cijena više nego prihvatljiva. Možda je malo Stanislav nespretno odradio da se ne fotka izvana i izbliza. To je čisto njegov propust. Ali očekivati polovan a da nema piknice i strugotina je nerealno. Još i ovo "spreman sam investirati u zimske gume"? Pa jbg. Malo previše.a da je kolega i popravio ogrebotine onda bi se govorilo da je lupan i Krpan sa svih strana i da je podvala. Ja ga radije uzimam ogrebamog s tvorničkom bojom pa znam sta dalje. Stanislava pogledajte kako auti izgledaju kod šoderaša na kamionu prije salona. 

 

Edited by dado_sk
Link to comment
Share on other sites

Upravo to. Bolje izgreban auto i prva boja nego svjeze pofarban pa si misli sta je bilo da ga je farbao.

Link to comment
Share on other sites

gle kako ja to gledam: cifra je 52 tkn. Km ima malo. Jedan vlasnik. Cijena više nego prihvatljiva. Možda je malo Stanislav nespretno odradio da se ne fotka izvana i izbliza. To je čisto njegov propust. Ali očekivati polovan a da nema piknice i strugotina je nerealno. Još i ovo "spreman sam investirati u zimske gume"? Pa jbg. Malo previše.a da je kolega i popravio ogrebotine onda bi se govorilo da je lupan i Krpan sa svih strana i da je podvala. Ja ga radije uzimam ogrebamog s tvorničkom bojom pa znam sta dalje. Stanislava pogledajte kako auti izgledaju kod šoderaša na kamionu prije salona. 

 

mislio sam Stanislav. Ubi me ovaj t9 na mobitelu. Oprostite

Link to comment
Share on other sites

Ja bi isto rekao da Stanislav jebeno picajzlira ali moram ispravit prodavatelja na par sitnica...ima u Puli soli...mnogo vise nego na kontinentu...dovoljno je jedna postena bura da ga jebeno zasoli ;)

I da...ima snijega i u Puli ;)

Ja sam mislio da je more u Puli slatko ;)

dadosk nisam mislio da je problem farbat nego se najvise istice na srebrnoj prelaz nove i stare kad se ide na crtu farbat...sa jedne strane razumijem prodavaca....njemu to nije smetalo...sa druge strane kupac vidi auto kakav je na slikama...

ova laguna ako je prvi vlasnik i ako je nova kupljena u HR...vrijedi ove pare naveo sam vec zasto...problem je kad se ogrebotina ne popravi pa dođe druga, treca..neznas gdje bi krpo vise i onda ispadne tako kako je..po meni fino ga oprat poslikat sve i ko kupi milina...ako hoces zamjenu za megana 3  1.9 dci stojim na raspolaganju ☺

Upravu si, vido sam na par primjera primjeru što znači farbati branik na 5-6 godina starom autu srebrne boje i nije to to. Ko mora/voli nek izvoli. 

gle kako ja to gledam: cifra je 52 tkn. Km ima malo. Jedan vlasnik. Cijena više nego prihvatljiva. Možda je malo Stanislav nespretno odradio da se ne fotka izvana i izbliza. To je čisto njegov propust. Ali očekivati polovan a da nema piknice i strugotina je nerealno. Još i ovo "spreman sam investirati u zimske gume"? Pa jbg. Malo previše.a da je kolega i popravio ogrebotine onda bi se govorilo da je lupan i Krpan sa svih strana i da je podvala. Ja ga radije uzimam ogrebamog s tvorničkom bojom pa znam sta dalje. Stanislava pogledajte kako auti izgledaju kod šoderaša na kamionu prije salona. 

 

Hebeno mi neki ljudi nisu ovdje jasni, te prebaciju problem na mene – što očekuješ za 8 godina, trebao si tražiti dodatne slike itd.?! Možda sam pre pošten i naivan, neki bi rekli picajzla (ja bi rekao pedantan), pa očekujem da i drugi budu takvi. Vjerovao sam slikama, Gdinu.

Po ne znam koji put 2-3 crtice/ točkice su vidljive na slikama i što je prihvatljivo (ma 5 i 6)  ali kada sam došao vidjeti auto druga priča (nema smisla ponavljati).  

Znaš koliko koštaju 18 cola zimske guma J

Nije mi sila se zajebavati s farbanjem,  mislio sam da je „dobra prilika“ te uzeti auto kao 1 ili 2 u obitelji ali nema veze samo bi odgodio kupnju novijeg auta za 1-2 godine, sad važem si dal novoga megane 4 grandtour ili laguna grandtour 2012-15 polako. 

 

Pitajte g.Stanislava,on bolje zna :)

Prvi vlasnik, samo papirnato, tehnički G. je isplatio svoga oca prije 2 godine te od onda vozi taj auto. Znači 2 Vlasnik.

Edited by stanislav
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Čekaj ne kužim.auto ima 18 cola felge a ti si se nadao da ima zimske? Nisi to znao? Pa zato onda gledati nešto za što očito nikako nemaš konstrukciju? Pa ako je auto od obitelji onda je jedan vlasnik. Pa ako vozim mamin auto a on ide u prodaju i ona ga kupila novog pa to je jedan prvi vlasnik .Najbolje da se to gleda da ga je jedan čovjek vozio. Pa tko to radi? E jbg sad..

 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Čekaj ne kužim.auto ima 18 cola felge a ti si se nadao da ima zimske? Nisi to znao? Pa zato onda gledati nešto za što očito nikako nemaš konstrukciju? Pa ako je auto od obitelji onda je jedan vlasnik. Pa ako vozim mamin auto a on ide u prodaju i ona ga kupila novog pa to je jedan prvi vlasnik .Najbolje da se to gleda da ga je jedan čovjek vozio. Pa tko to radi? E jbg sad..

 

Čovjek je jasno reko da ima samo ljetne gume - OK, plan je bio u povratku kupiti zimske u ZG-u (uračunao sam nekih 7-8 tkn uložiti u njega, gume, servis, graničnik te bravica tj. kvaka vrata). Da li ti smatraš obitelj koja ne živi pod istim krovom 2 godine :laugh2:?

Sve je rečeno...

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Prvi vlasnik, samo papirnato, tehnički G. je isplatio svoga oca prije 2 godine te od onda vozi taj auto. Znači 2 Vlasnik.

Ma nemoj Stanislave? Ti ocito bolje znas od mene gdje ja zivim i skim zivim? :yeah: Lijepo sam ti rekao da je to obiteljski auto,da ga je moj otac vozio pretezno prvih 6 g,a ja vecinski zadnje 2 god. Sta si pijan ili lud da to nemozes razumit?

Čovjek je jasno reko da ima samo ljetne gume - OK, plan je bio u povratku kupiti zimske u ZG-u (uračunao sam nekih 7-8 tkn uložiti u njega, gume, servis, graničnik te bravica tj. kvaka vrata). Da li ti smatraš obitelj koja ne živi pod istim krovom 2 godine :laugh2:?

Sve je rečeno...

Plan tebe i tvog oca je bio mene izludit nebi li vam jos spustio cijenu ,ali vjeruj mi nebi vam ga dao ni za 100.000

 

Po ne znam koji put 2-3 crtice/ točkice su vidljive na slikama i što je prihvatljivo (ma 5 i 6)  ali kada sam došao vidjeti auto druga priča (nema smisla ponavljati).  

Po ne znam koji put Stanislave lazes ;) 

 

Edited by nenad321
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ma nemoj Stanislave? Ti ocito bolje znas od mene gdje ja zivim i skim zivim? :yeah: Lijepo sam ti rekao da je to obiteljski auto,da ga je moj otac vozio pretezno prvih 6 g,a ja vecinski zadnje 2 god. Sta si pijan ili lud da to nemozes razumit?

Plan tebe i tvog oca je bio mene izludit nebi li vam jos spustio cijenu ,ali vjeruj mi nebi vam ga dao ni za 100.000

Koliko se ja sjećam, a hvala Bogu dobro me služi rekao si da si prije 2 godine kupio od oca auto tj. isplatio ga! 

Ni, a ma baš ni u jednom trenutku nisam ni pomislio/rekao o spuštanju cijene. Jednostavno kada sam vidio, nije to - to za mene. Rekao sam Hvala Bok.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.