Jump to content

P: RENAULT LAGUNA 3- 2.0dCi-110kW


nenad321

Recommended Posts

Koliko se ja sjećam, a hvala Bogu dobro me služi rekao si da si prije 2 godine kupio od oca auto tj. isplatio ga! 

Ni, a ma baš ni u jednom trenutku nisam ni pomislio/rekao o spuštanju cijene. Jednostavno kada sam vidio, nije to - to za mene. Rekao sam Hvala Bok.

Ja cu se ranit :hop: Rekao sam da sam starom dao neku sitnu lovu,ali to ne znaci da sam ga kupio :aua:1.vlasnici,obiteljski auto koji vozimo stari i ja. Amen!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja cu se ranit :hop: Rekao sam da sam starom dao neku sitnu lovu,ali to ne znaci da sam ga kupio :aua:1.vlasnici,obiteljski auto koji vozimo stari i ja. Amen!

 

A ona priča da je stari kupio nissan (juke) a ti onda lagunu od njega lagunu više ne drži vodu ili:klap:?

 

Edited by stanislav
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ako niste kupili auto, čemu onda prepiranje na forumu? Pa kad se niste dogovorili, pozdravi i idi svojim putem, ovako se klinci u osnovoj ne ponašaju.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

A ona priča da je stari kupio nissan (juke) a ti onda lagunu od njega lagunu više ne drži vodu ili:klap:?

 

Stari nije kupio nikakav nissan,nego opel moku :)  Zar obitelj nesmije imati 2 auta ?

Tu moja prica zavrsava,necu se vise prepirat sa g. Stanislavom bez obzira na lazi i prozivanja,izvrtanja ......

Link to comment
Share on other sites

Nije valjda kraj? Baš sam ispekao kokice..

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nije valjda kraj? Baš sam ispekao kokice..

 

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

 

 

haha, evo jos cu sad slike objavit na kojima se vidi da su svih 5 vrata u totalnom karambolu:hahahe:

Edited by nenad321
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja cu opet reci. Jedna vrata su znatno druge boje..

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja cu opet reci. Jedna vrata su znatno druge boje..

 

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

 

 

Sunce te zavarava :)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ak ih nisi ti farbao onda su se u tvornici naroljali dok su farbali jer su straznja iz ovog kuta definitivno svjetlija. Dajd iz drugog kuta fotkaj?

Link to comment
Share on other sites

a stvarno si mogao ove točkice na braniku taknuti bojom, to malo više govori o prodavaču osim same estetike. Shvati to kao savjet za daljnu prodaju. Kupci vole vidjeti da se brineš i o sitnicama

Link to comment
Share on other sites

Auto za 52 tkn kao metak. Brz jak udoban malo km. Da si ga bar mogu priuštiti. Sretno s prodajom. Otkrij tajnu:koliko je nudio Stanislav?

Edited by dado_sk
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ak ih nisi ti farbao onda su se u tvornici naroljali dok su farbali jer su straznja iz ovog kuta definitivno svjetlija. Dajd iz drugog kuta fotkaj?

Fotkat cu da,nije problem :) Mozda ce se bolje vidjet kad neudara sunce :)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

a stvarno si mogao ove točkice na braniku taknuti bojom, to malo više govori o prodavaču osim same estetike. Shvati to kao savjet za daljnu prodaju. Kupci vole vidjeti da se brineš i o sitnicama

Gle,meni te sitnice nesmetaju,cijena je podosta spustena upravo zbog toga tako da kupci koji misle gledat sitne pizdarijice po karoseriji neka me zaobilaze u sirokom luku :)

Prodaja mi nije hitna tako da ako dode ozbiljan kupac ok ako ne opet ok :)

Auto za 52 tkn kao metak. Brz jak udoban malo km. Da si ga bar mogu priuštiti. Sretno s prodajom. Otkrij tajnu:koliko je nudio Stanislav?

Hvala Dado!

Nije nudio nista,vjerovatno je ocekivao da cu ja sam jos spustit cijenu.

Vjeruj mi ,kupci takvog mentalnog sklopa je bolje da niti ne zovu i ne gledaju auto

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Eh nece mi kopirat

Renault

Kupnja novog vozila

Laguna 3 2.0 dci

Zadnji post prije 2 sata

 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

dadosk nisam mislio da je problem farbat nego se najvise istice na srebrnoj prelaz nove i stare kad se ide na crtu farbat...sa jedne strane razumijem prodavaca....njemu to nije smetalo...sa druge strane kupac vidi auto kakav je na slikama...

moj primjer sta mislite kad tip fotka auto megane 3 , izvana sve super...unutrasnjos super ali nevidim vrata prednja iz unutarnje strane...zovem i pitam jel rupa ili ima rukohvat...ma kaze ima rukohvat...naravno to je to sjedam i idem za zagreb...dolazim kad ono ni R od rukohvata...obična rupa...sta sad napravit u tome trenutku....

zovem drugog auto savrsen....ajde opet za zagreb kad ono prednji branik zjapi...blatobrani ispucani lak, krov da ne spominjem, felge kao da je vozio samo po bankini, a preko telefoba je sve super...naravno na oitanje zasto to nije na slikama...? nije stigao pa je stavio stare slike... uglavnom pregledo sam do kupnje nekih 20tak...

ova laguna ako je prvi vlasnik i ako je nova kupljena u HR...vrijedi ove pare naveo sam vec zasto...problem je kad se ogrebotina ne popravi pa dođe druga, treca..neznas gdje bi krpo vise i onda ispadne tako kako je..po meni fino ga oprat poslikat sve i ko kupi milina...ako hoces zamjenu za megana 3  1.9 dci stojim na raspolaganju ☺

Zato se nikada ne boja jedan komad auta (recimo blatobran, vrata, hauba), a da ne ne ušpricava susjedni dio. Naravno to ne vrijedi u slučaju moje lagune (neki čudan auto) tako da sam recimo bojao novi prednji desni blatobran bez ušpricavanja (bojao ga onako sa strane dok je stari još bio na autu) i kad sam ga stavio nijansa se savršeno podudarala. Čudna boja ta D44.

Edited by usrmaatre
Link to comment
Share on other sites

Kako mi treba 2. auto u obitelji mislio sam kupiti Renault Megane cabriolet za 4500€ do 5000€ koliko imam.

Ali ovo je prilika, auto od 1. vlasnika s malo km.

Nenade, nudim ti 6000€ odmah i u cashu. Znam da auto vrijedi bar 8000€ (imam lagunu) ali i ovih 6k mi je vrh trenutno.

Ili ak neko zna za dobar i pouzdan Megane cabrio 2006. g.

Link to comment
Share on other sites

 

Nenade, nudim ti 6000€ odmah i u cashu. Znam da auto vrijedi bar 8000€ (imam lagunu) ali i ovih 6k mi je vrh trenutno.

 

 

hehe,to je premalo za takav auto :)

skupi jos 1000e i javi se,ispod 52.000kn ne idem.

 

Link to comment
Share on other sites

Čudno na ovom forumu je da moderatori ne zaključaju temu za sve ostale osim prodavatelja, upravo da se ovskve stvari ne događaju. Tj. da drugi ljudi komentiraju kakav je auto i iznose svoja mišljenja.

Prodavatelj prodaje to što prodaje i gotovo..

Ako ćemo komentirati, auto nije hitno prodati, ali cijena je jako brzo pala na sadašnju cijenu.

Kaj se tiče boje vrata prednja lijeva su apšisala ili zadnja lijeva farbanja.

Meni to ne bi bilo presudno ukoliko su vrata farbana jer su bila malo udarena.

Ali opet, iznošenje mišljena na ovaj način u postu u prodaji uvijek diže tenzije...

No to je do pravila foruma...

Link to comment
Share on other sites

Čudno na ovom forumu je da moderatori ne zaključaju temu za sve ostale osim prodavatelja, upravo da se ovskve stvari ne događaju. Tj. da drugi ljudi komentiraju kakav je auto i iznose svoja mišljenja.

 

Prodavatelj prodaje to što prodaje i gotovo..

 

Ako ćemo komentirati, auto nije hitno prodati, ali cijena je jako brzo pala na sadašnju cijenu.

Kaj se tiče boje vrata prednja lijeva su apšisala ili zadnja lijeva farbanja.

Meni to ne bi bilo presudno ukoliko su vrata farbana jer su bila malo udarena.

Ali opet, iznošenje mišljena na ovaj način u postu u prodaji uvijek diže tenzije...

No to je do pravila foruma...

Prije su bile zaključavane, pa to nije bilo baš najbolje... uostalom, pošto je ovo forum, a nije njuškalo, onda naravno da zagovaramo malo otvoreniji pristup u oglasima, da kupac prodavaču može postaviti eventualno pitanje ili komentirati...

Svi znate da uvijek možete poslati poruku moderatoru/adminu koji će temu otključati/zaključati/obrisati spam/itd...

Link to comment
Share on other sites

Ja cu opet reci. Jedna vrata su znatno druge boje..

 

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

 

 

Pitur mu baš i nije pogodio nijansu vozačevih vrata. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.