Jump to content

P: RENAULT LAGUNA 3- 2.0dCi-110kW


nenad321

Recommended Posts

Iz pouzdanih izvora (Story) saznah da je auto bio u oglasima svih radio postaja, i da se auto poklanjao iz razloga što smo zaključili da je auto za ku**c.

Kako ni takav džabe nitko nije htio, ponudio je nekoliko tisuća eurića da ga netko odveze na Cios. Zanimljivo ni u Ciosu ga nisu htjeli, i takav nesretan završio je u Zagorju na farmi purana kao inkubator.

Eto sada znam što i mene čeka, samo se nadam da će moja ipak prije postati inkubator jer je karavanka. I Već sam počeo skupljati novce da prodam Lagunu.

Pokloni mojeg megana uz svoju lagunu sigurno ćeš morat više platit da ih prodaš :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Evo da se javi i kupac auta :D

Kupljen je za manje od 52000kn ali necu rec za koliko, ali manje :D auto je u dobrom mehanickom stanju unutra je isto relativno ok sacuvan stovise u isto dobrom stanju. Iz vana postoje ostecenja dio cemo rijesit kroz poliranje dio kroz lakiranje te mi preostaje promjenit zadnju desnu maglenku koja je napukla i bravicu vozacevih vrata (zakljuca iz 5-6 pokusaja i otkljuca isto tako probat cu wd-om ali ne vjerujem mislim da ju treba mjenjat) to je svakako faza 1. (ako netko ima slicnu situaciju neka kaze) 

Faza 2 su drugi farovi (crni + ugranja xenon-a) ili ostavih ove ispolirat ih, otvorit i sjenila polakirat u crno pa ugradit xenon ili led vidit cu sto se nudi za koliko para :D

Onda u Fazi 3 zatamnit stakla, stavit gewinde ili opruge -30 ili -40, zadnji branik promjenit i izvuc ispuh s lijeve i desne strane (ako uspijem rijesit da zamjenim samo onaj dole dio lip onda su samo njega ako ne ide drugi branik) i prednji branik u GT varijanti svakako kad naleti i za kraju zamjenit sredisnju stup di je rucna u srebrnu varijantu (kao sto ima model sa el. rucnom) tu cu malo prekrojit taj dio da izvucem rucnu kroz otvor gdje je elektricna i onaj dio di ide regulacija navigacije jer je nema pa ima mjesta (vidio sam ja jednom drugom forumu pa mi se djasvi)

Ovako opcenito stanje je dobro, nista ne lupa dobro ide, gume su dobre, ne skripi, panorama ne skripi ne pusta, nema dpf-a, tempomat, limitator...

Ako koga jos nesto zanima neka pita

Link to comment
Share on other sites

Nek ju je kupio netko tko će znati uživati i cijenti dobre strane auta i nek je i dalje na forumu!

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

eto, cijenu necemo saznat, iako ni sam ne kuzim da je to tako velika tajna i zasto, auto se zna kakav je pa tema moze pod lock a novi vlasnik ce otvorit zasebno temu pa tamo moze i ne more predstavit auto, opremu, plan u buducnosti i na kraju krajeva i cijenu (posto se vise manje uvijek prica tko je i kako prosao s kupovinom rabljenih)

Lp!

Link to comment
Share on other sites

  • dolac locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.