Jump to content

Izmjena zupčastog remena


Arktur

Recommended Posts

nema pravila, i da kad ju se mijenja se mora i remen mijenjat jer po nekom pravilu se remen samo jednom nateze. al remen ti je 100-200kn tako da nije puno. natezaci nema potrebe da se mijenjaju.

Link to comment
Share on other sites

Ok, pitam na vrijeme jer sam tako bio upozoren i na bobine, i isto su mi rekli da se mjenja tek kad krepaju i naravno krepale su u subotu u gluho doba noci, ne jedna nego dvije odjedanput, tak da sam jedva se dovukao do servisa, sreca sto nisam isao van grada, pa sad pusem i na hladno. :-)

Dakle, sad napravim veliki servis bez toga, a ovo ako ce trebat mjenjati lako se zamjeni kasnije.

Bitno mi je samo znati da to ne moze puknut samo od sebe i da ne moram brinuti o tome.

Jos samo da pitam, kakav zvuk proizvodi ili kako se primjecuje da je vrijeme za zamjenu

Link to comment
Share on other sites

kolko ima kilometri auto ? 

I ima koje pravilo kako vidjeti da bubine krepavaju ? 

Link to comment
Share on other sites

160 t km.

Nije ovo prvi put da su krepale a ni zadnji.

Ja nisam imao nikakve simptome, krenuo sam kuci, i prvo sam poceo gubiti gas, i onda je poceo tresti pri dodavanju gasa i upalila se lampica motora.

Navodno utjecu svjecice na njihov rad, meni su odmah i to promjenili i da ako su pri kraju moze im vlaga naskoditi.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.