Jump to content

K: Renault Sport sjedala


Optimista

Recommended Posts

Kupujem prednja 2 sjedala od clia 172/182, znači renault sport sjedala polu koža/alkantara. 

Znam da ih je teško za nać, al eto, neka stoji tema.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ti ih mogu naci u srbiji ali koliko se ja sjecam bila su 300e . Na tu cijenu dodaj transport pa mi javi zanimaju li te

 

 

To je originalna cijena bez moje zarade, zato ih nisam ni kupio ... jer su preskupa

Link to comment
Share on other sites

Ajoj.. Ma tražim neka po realnoj cijeni.. Našao sam bio oglas na njuškalu za 600 kuna, a znam da je i kolega s foruma bio za thaliu ugrabio sva 4 sjedala za neku siću..

A tih 300 eura .. Koda su recaro :tup:. Za 1500 sam našao iz 197ice obična sjedala, ali puno mi je to i rađe bi iz mk2 clia.

Hvala svejedno :yeah:

Link to comment
Share on other sites

Za 1500 sam našao iz 197ice obična sjedala, ali puno mi je to i rađe bi iz mk2 clia.

Hvala svejedno :yeah:

Gdje si to našao? Imaš link kakav, broj telefona?

Link to comment
Share on other sites

@Branx, vidio sam i ja u grupi na fb-u za 1600kn prednja sjedala od 197-ice. Ak te zanima, javi se na pm pa ti posaljem link.

Link to comment
Share on other sites

 

Gdje si to našao? Imaš link kakav, broj telefona?

 

Poslano na pm.

Link to comment
Share on other sites

Ona za 1500 od 197 su oštećena, zna li netko koliko košta krpanje bočnica, a da to bude dobro izvedeno?

Link to comment
Share on other sites

@Branx, vidio sam i ja u grupi na fb-u za 1600kn prednja sjedala od 197-ice. Ak te zanima, javi se na pm pa ti posaljem link.

Javi, naravno ako su u dobrom stanju... mene zbog bocnica isto zanimaju, a i mehanizam za preklapanje kod suvozača mi steka...

Link to comment
Share on other sites

Kolega sa thaliom je kod mene kupio. Realna cijena ...

Link to comment
Share on other sites

Aha. Ma kad sam vidio da su na njušci prednja 2 išla za 600 kuna moram priznat da sam se zagrijao :D

Točno to tražim po takvoj sličnoj cijeni, jer iskreno bio bi lud kad bi dao 2300 za sjedala s obzirom u koji auto idu...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam kod Davora kupio sve komplet za 1000kn, mislim da je to cijena savršena i čak prednji nisu uništeni kak sam znao viđat po drugim autima a prodavali se za još skuplje. Trebalo bi i kod nas po otpadima malo prošvrljati možda se nađe nekaj.

Link to comment
Share on other sites

Komplet za 1000 kuna je odlično. 

Pretražio sam njuškalo zbrda zdola za sve karambolirane CSove i ništa od sjedala..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

kolega pozuri dok ima, mint stanje kolko vidim po slikama pa je i cijena takva. Ima i prednje i zadnje.

 

Screenshot_20170216-215314_zpsdwmxdcka.p

Edited by josipp
Link to comment
Share on other sites

da malo je puno al vjerujem da ce ih brzo rjesit stanje je odlicno da sam i ja ljubomoran. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.