Jump to content

N: Dovoz dijelova sa autootpada


sLi

Recommended Posts

Kao sta naslov kaze, poslije 9.1. se spremam na otpade po Italiji, pa sam u mogucnosti donijeti razne dijelove...ako se skupi po ostalim forumima dovoljan broj, mogu uzet i kombi i dopeljat apsolutno sve...takoder, ispunjavam zelje po kodovima boje ukoliko se radi o limarijskim dijelovima

Upiti mogu ovdje, PM, sms/viber 091/289-5108

Cijene prema dogovoru

Edited by sLi
Link to comment
Share on other sites

Granicnik lijevih vrata za meg2, po mogucnosti zuti-zlatni ali bitnije od boje je da je ispravan.

Link to comment
Share on other sites

Nece naci sigurno. Mozda u francuskoj i engleskoj. 

Link to comment
Share on other sites

Kupujem ispravnu (nekoridiranu) baza antene za megane 2 PH1 za radio samo ,znači nema navi antene u sebi. Ako će biti moguće naći ,kupujem po nekoj normalnoj cijeni, antenu netrebam ,imam novu ,ali je ne mogu zašrafiti.

Link to comment
Share on other sites

Kao sta naslov kaze, poslije 9.1. se spremam na otpade po Italiji, pa sam u mogucnosti donijeti razne dijelove...ako se skupi po ostalim forumima dovoljan broj, mogu uzet i kombi i dopeljat apsolutno sve...takoder, ispunjavam zelje po kodovima boje ukoliko se radi o limarijskim dijelovima

Upiti mogu ovdje, PM, sms/viber 091/289-5108

Cijene prema dogovoru

radio sa mogućnošću usb prikjlučka za megane 3?

Link to comment
Share on other sites

Sjedala za megane 3 bi ja uzeo , samo prednja, ili clio 3.. ali nemam pojma koliko se to cijeni?ako je ok cijena uzimam.

Link to comment
Share on other sites

Poštovanje,

       kupujem ručicu svjetala Laguna 2 ph2 1.6 16v 2005, za uključivanje prednjih i zadnjih maglenki.
Prsten za uključivanje maglenki ide iz srednjeg položaja naprijed i nazad, kad ga okrenete upali maglenke i vrati se na početni položaj.
Ako netko ima neka se javi.

Slika

Ru_ica_svjetala_Laguna_2_ph2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Trebam kompletnu sredisnju konzolu tj.naslon za ruke za grand scenic 2007 g s motorom i postoljem. Koliko otprilike kosta?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.