Jump to content

Laguna 2.0 dci ulje


davor11

Recommended Posts

Daj broj sasije pa ti kazem da li je sa ili bez.

Mozes provjeriti po broju sasije dal bi auto trebao imati dpf ili ne?
Ako da, mogu ti ja poslat na PM s mojeg auta broj sasije, nemam ga gore, ali cini mi se da je izvaden....

Link to comment
Share on other sites

 

Ni ja nemam naljepnicu a imam DPF.

DPF nemaš samo u slučaju da ga je netko izvadio.

Što se tiče starog i novog DPF-a i ulja kolega direstraits je dobro rekao, ja ću samo nadodati, mazni ga 2x da se resetira.

i jos jednom za mene, kad vec ja ne mogu.

Link to comment
Share on other sites

Mozes provjeriti po broju sasije dal bi auto trebao imati dpf ili ne?Ako da, mogu ti ja poslat na PM s mojeg auta broj sasije, nemam ga gore, ali cini mi se da je izvaden....

Može

Link to comment
Share on other sites

Mozes provjeriti po broju sasije dal bi auto trebao imati dpf ili ne?Ako da, mogu ti ja poslat na PM s mojeg auta broj sasije, nemam ga gore, ali cini mi se da je izvaden....

Po dokumentaciji iz Renaulta, tvoj motor je Euro 4 i nema DPF.  :hey:

Link to comment
Share on other sites

Po dokumentaciji iz Renaulta, tvoj motor je Euro 4 i nema DPF.  :hey:

Hvala na informaciji  :wavey:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bio sam ubeđen da svi dvolitarski dizelaši u L3 imaju filtere čestica :nezna: ali izgleda da prave kako im je što jeftinije a ovamo drugu priču pričaju ...

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.