Jump to content

koji volan za megane 2


markot19

Recommended Posts

zanima me dali odgovara volan od megana 3 ili lagune na megana 2

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

ako zatrebate volan od megana 3 imam na zalihi koža....mogu vam poslati slike...lp

Link to comment
Share on other sites

imam ti ja volan 250kn i tvoj je...moze na pm

Link to comment
Share on other sites

Mene zanima jel se može volan s meg 3 stavit na meg 1 ph2

Link to comment
Share on other sites

Na youtube ima ruski "filmčić" o prebacivanju volana Meg III na Meg II, ali se mora prerađivati instalacija za vazdušni jastuk... 

Evo ga https://www.youtube.com/watch?v=jXP6zKX0Hkg

sva sreca pa neradi nista na zicama za vazdusni jastuk, nego jedino od tempomata prekidace i spojeve od tempomata i trube. al koristiti "luster klemne" je imho jako losa ideja/rjesenje

Link to comment
Share on other sites

Jbg, napisao tako jer mi bilo lakše, tj. video sam naknadno ubacio, a nije mi se dalo mjenjati tekst. :bigl: 

Edited by PAnta013
Link to comment
Share on other sites

ovaj volan iz videa ja mislim da nije od megana3 nego od lagune3...dal itko zna dal volan od megana 3 paše na scenic3? dobio sam informaciju da ne, pa trebam da mi netko jos to potvrdi

Link to comment
Share on other sites

imam ti ja volan 250kn i tvoj je...moze na pm

može slike volana i konektora airbaga

Link to comment
Share on other sites

airbag je isti. tj konektori na njima svuda po vozilu, imas samo dvije boje konektora koje odgovaraju u svoj. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.