Jump to content

K: Renault Megane II karavan (ili neki sličan auto), diesel


FBunny

Recommended Posts

Sestra (i šogor) kupuju auto:

- budžet cca 30000kn

- diesel motor

- Megane II u karavanskoj izvedbi, ali dolaze u obzir i ostali auti sličnih gabarita, tako da ukoliko znate za neki dobar primjerak na prodaju, javite ovdje ili u inbox.

Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Bas mora biti karavan zbog zadnjih vrata?

Coupe ne dolazi u obzir?

Link to comment
Share on other sites

S obzirom na dvoje male djece (+premještanje sjedalica iz jednog auta u drugi), zadnja vrata su vrlo poželjna.

Isto tako i prtljažni prostor, koliko sam shvatio želi se povremeno prevoziti i neki teret (neki sanduci i sl.), pa je karavan nekako možda najzgodniji.

 

No svakako mogu priupitati koliko se može ići u kompromise glede jednog ili drugog.

Link to comment
Share on other sites

gledaj i scenic, oni se cak mogu naci i povoljnije nego meganei, a daaaleko prakticniji su...

imam oba auta i scenic je zaaaakon :yeah:

Link to comment
Share on other sites

Scenic svakako, osim sto je jako praktican vrlo je kvalitetan.

Meni je Scenic bio auto koji se najvise "uvukao pod kozu". :) 

Link to comment
Share on other sites

Vjerujem da bi Scenic itekako ušao u obzir... Meni osobno i prije Meganea, ali ne kupujem ja. :)

Pa eto ako ima i neki Scenic na prodaju, svakako javite.

Link to comment
Share on other sites

ima moj frend u Zg, scenic 2, 1,6 16V, neloša oprema, polukožni sicevi, 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Eto uspjeli su pronaći što su tražili (bar se nadam da će ih dobro služiti), tako da molim da se tema zatvori.

Link to comment
Share on other sites

Kupili Meganea II karavana, e sad detaljnije ne znam ništa nažalost još uvijek. :D Znam da je dizel i mislim da 2005.-2006. godište. Čak ni boju ne znam, al eto budem se kroz vikend valjda sreo oči u oči s "novom" zvjerkom. :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.