Jump to content

SCENIC IV - ESPACE V


M@tt

Recommended Posts

To je vjerovatno taj testni jer mi je rekao vlasnik salona da je bas bio na par probnih voznji s njim.

Edited by homer
Link to comment
Share on other sites

To je vjerovatno taj testni jer mi je rekao vlasnik salona da je bas bio na par probnih voznji s njim.

ako je slikano u zagrebu vjerojatno. Ima panoramu? Ako ima onda je to taj vjerojatno...

 

da birate izmedu tamnosivo-crne kombinacije s sivom kozom ili crveno-crne sa sivom kozom koji bi odabrali? Znam da se o ukusima ne raspravlja ali me interesira svejedno misljenje o bojama...

 

vjerojatno je sivog i lakse za odrzavat ili se varam?

Edited by M@tt
Link to comment
Share on other sites

Meni pak crveno crna jer je svaki drugi auto sivi ili srebrni

evo riječi od moje supruge... he he ;) ali da, istina je. Ko sto je nekad bila srebrna i crna, sad je siva i bijela... 

 

mada mi sivo crni nekak elegantnije izgleda. Dok je na crvenom veci kontrast crvene karoserije i crnog krova... ma, ne znam...

Link to comment
Share on other sites

Crvena je super dok te ne izbubaju na parkingu raznorazni krkani vratima svojih kanturina. Onda imas ruzne bijele ožiljke i psujes sebe zasto nisi uzeo svjetlosivi ili bijeli.

Iz osobnog oskustva.

Link to comment
Share on other sites

Moj bi bio jednobojan cosmos blue (iako bi volija da je još malo izraženija) ili honey yellow......ne volim tamne boje na autima (pa me dopadne crni:aua:)

Boja na autu mi mora vrištati. :yeah:

Link to comment
Share on other sites

 

Boja na autu mi mora vrištati. :yeah:

Onda Red flame:hop: prehebeno izgleda na svim Renaultima.

Link to comment
Share on other sites

Da i nama je honey yellow bomba bila, ali kad nije za Grand verziju...

 

ovo za crvenu boju mi je sad zanimljivo, imam argument za zenu. Znaci ostaju bijela ostecenja onda?

Mada ne bih bas volio da me raznorazni krkani izbubaju na parkinzima vratima jel? :p

 

kasko to pokriva ili ne brw? 

Link to comment
Share on other sites

Onda Red flame:hop: prehebeno izgleda na svim Renaultima.

nema Red flame za Scenic. Ima Carmin Red. Sad dal je to ta ista nijasna pa je samo drugi naziv ili...?

 

Red flame je ona crvena koju znam vidati na Cliijima po gradu? Ako je to ta mislim da je ova tamnija za Scenic...

Link to comment
Share on other sites

nema Red flame za Scenic. Ima Carmin Red. Sad dal je to ta ista nijasna pa je samo drugi naziv ili...?

 

Red flame je ona crvena koju znam vidati na Cliijima po gradu? Ako je to ta mislim da je ova tamnija za Scenic...

U pravu si. Ima Renault pono nijansi te crvene. Ova na scenic4 koju si spomenuo je tamnija, a mislim da je tu boju dobio i clio 4 od redizajna. Red flame ima Meg 3 zadnji redizajn, Meg4 i mislim Kadjar. Clio mislim da uopće nema Red flame nego Dezir red, Captur isto, a Dezir Red i Flame Red su vrlo vrlo slične. Neka netko upućeniji ispravi ako griješim..

Inače veselim se ovoj temi za Scenic4. Vidim i 3 buduća vlasnika u isčekivanju☺

Link to comment
Share on other sites

Moj je cosmos plava sa crnim krovom i svijetlo sivom kožom iznutra. Meni se ta kombinacija činila naj elegantnijom. Iako mi sad ova smeđa zapinje za oko, a i u Sloveniji sam vidio zlatni sa crnim krovom i izgleda odlično.

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Moj je cosmos plava sa crnim krovom i svijetlo sivom kožom iznutra. Meni se ta kombinacija činila naj elegantnijom. Iako mi sad ova smeđa zapinje za oko, a i u Sloveniji sam vidio zlatni sa crnim krovom i izgleda odlično.

 

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

 

 

Ma ova Mazda 2 koju vozimo je tamno plava, jako slična boja toj tvojoj koju si linkao za Gran Scenic tako da nikakva plava boja nije dolazila u odabir, jer dva plava auta bi bila previše. Jer Mazdu nećemo prodavati. Mi se još dvoumimo da li Oyster Grey ili Carmin Red. Ali za sada je Oyster Grey u prednosti. Kad budem suprugi kupio Alfu jednog dana nažalost :p onda nek bude crvena. btw. Najbolji kontrast s svjetlosivom kožom unutra bi bila skroz crna karoserija, ali crni auto ne dolazi u obzir...

 

Nego, povela se rasprava na PM s jednim članom vezano za popust.

Veli da je bio u autokći Roca i da su mu za isti motor ko moj dakle 1.6 EDC (ne znam s kojim paketima dodatnima) dali popust od 4000 kn???!! Što je smiješno po meni za takav auto. Moj popust točno iznosi 20.288,15 Kn, plus 4 zimske gume gratis!! Sad zašto su meni dali tolko? Mislim pitao sam ja za popust, ali onako usput prilikom konfiguracije vozila, a onda kad sam vidio iznos koji su mi dali sam samo zašutio jer nisam očekivao toliko plus još gume jel? :)

Da li je do toga što je to najjači motor u pitanju, em svi mogući paketi koji su bili za nadoplatiti (jer dodatna oprema iznosi 30.050 Kn), da li je to zbog toga što je auto na firmu tj. leasing. Stvarno ne znam.... S time da sam u Baotiću, i u Varaždinu u Kosu dobio praktički identični iznos popusta, nekih 1000 kn razlike je bilo u korist Baotića, samo što sam u Kosu nakon što sam im pokazao ponudu od Baotića isposlovao još te 4 gume iako su imali akciju do kraja 2016-te.

 

Eto....

Link to comment
Share on other sites

Tvoj popust je definitivno najbolji, koji je razlog neznam, možda zbog motora ili zbog firme. Ja sam uzeo istu opremu kao ti, jedino motor je 1.5dci edc. Popust sam dobio u obliku stvari iz Renault accessories kao što sam već napisao. Kada sam izračunao cca 5000 kuna ispada. Plus gume naravno i 3000 kuna popusta koji je bio dio akcije. A što se tiče crvene boje, šaljem link sa YouTube da vidiš kako izgleda u toj kombinaciji ali sa crnom kožom. Ja smatram je vidio uživo i iskreno nije mi lijepa. Ljepša je na slikama.

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Navodno ide uskoro podrška za Apple CarPlay i Andorid Auto. Mozda vec i dođe s naručenim vozilima....

Podrška bi trebala doći sa novim autima, tako sam ja dobio informaciju u Renault dućanu, ali da neće raditi u Hrvatskoj. E sad.. Nadam se da su u krivu. Jer ako sam se dobro informirao, sam sustav je baziran na Android sustavu.

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Tvoj popust je definitivno najbolji, koji je razlog neznam, možda zbog motora ili zbog firme. Ja sam uzeo istu opremu kao ti, jedino motor je 1.5dci edc. Popust sam dobio u obliku stvari iz Renault accessories kao što sam već napisao. Kada sam izračunao cca 5000 kuna ispada. Plus gume naravno i 3000 kuna popusta koji je bio dio akcije. A što se tiče crvene boje, šaljem link sa YouTube da vidiš kako izgleda u toj kombinaciji ali sa crnom kožom. Ja smatram je vidio uživo i iskreno nije mi lijepa. Ljepša je na slikama.

 

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

 

 

 

 

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

 

 

hvala ti na linku. Zasto uzivo nije lijepa? Pretamna? Jer na slikama dok je u salonu pod ledicama izgleda lijepo, a slike koje sam vidio da su slikane vani, je boja dosta tamna i nije nesto. 

Mislim da ce ipak ostati siva ko sto je i narucena...

Link to comment
Share on other sites

hvala ti na linku. Zasto uzivo nije lijepa? Pretamna? Jer na slikama dok je u salonu pod ledicama izgleda lijepo, a slike koje sam vidio da su slikane vani, je boja dosta tamna i nije nesto. 

Mislim da ce ipak ostati siva ko sto je i narucena...

Točno to, dosta je tamna, da je bar svjetlija,meni bi bila izbor. A u salonu su pod svjetlom, uglancani pa uvijek ljepše izgledaju.

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Podrška bi trebala doći sa novim autima, tako sam ja dobio informaciju u Renault dućanu, ali da neće raditi u Hrvatskoj. E sad.. Nadam se da su u krivu. Jer ako sam se dobro informirao, sam sustav je baziran na Android sustavu.

 

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

 

 

zasto ne bi bila podrska kod nas? Ako moze Peugeot zasto ne bi mogao i Renault? Ali dobro, kod nas je svasta moguce...

Link to comment
Share on other sites

Točno to, kod nas je sve moguće. Neki dan sam vozio Grand scenica iz baotića i u razgovoru sa prodavačem mi je rečeno da kod nas neće raditi. E sad, možda me je krivo shvatio ili niti sam nezna, ali tako mi je rekao. Ovo piše na Android stranicama

https://www.android.com/auto/renault/

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Očito ćemo dobiti aute u isto vrijeme; naručen je "kratki" sa Bose opremom+panoramskim krovom i paket City iste boje sa 1.5 dci

Vi ste sceniku vjerni, biljezimo se za kavu kad dodje autek. Zena lobira...

80 20

Link to comment
Share on other sites

Nije problem,negdje pocetkom 4-og mjeseca

Link to comment
Share on other sites

Eh, to je Apple, meni treba Android. Ali, ima nade. Žao mi je da ne radi preko cijeloga ekrana

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Eh, to je Apple, meni treba Android. Ali, ima nade. Žao mi je da ne radi preko cijeloga ekrana

 

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

 

 

Meni pa treba Apple :p

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.