Jump to content

SCENIC IV - ESPACE V


M@tt

Recommended Posts

Dodao bih jos da su straznji naslonjaci za glavu unutra ili da se izvade sjedalice bi isle jos par cm natrag u sic pa bi svi imali vise mjesta. Nemoze se svima udovoljiti ali iznosim prijedloge koji imaju malu dijecu

c719f6fb6a939e5edee23379b7e6985e.jpgb84db014fa2df8630b66aa84e4526e88.jpg

Prva slika kada je naslon normalno a druga kada je gore i taman sjedalica prolazi da je skroz unutra sjedalica do sjedista sto je i najbolje. Kod vecega klinca od 3god sam morao je skotom iscupati van naslon da sjedne do kraja pa je labavo damo da ne ispadne.

Napomena: pisem testiram dok pisem i odmah dalje pisem kako saznam kako sta funga jer me zena vozi a ja sam odostraga u trecem redu iza klinaca. Sjedala su solidno udobna tvrda ali ok

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Odmah je treci red u funkciji ha? Neka neka. Kolko klinaca imate ako slobodno pitam?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

fa9019e925e29d0717591569c74d9184.jpg290e96e1140967f051f3af6d0c2555c9.jpg

Jos slika odostraga. Druga moje noge i tenisice koji ipka udju ispod drugoga reda sjedala. Nema puno mjesta ali mo stanu noge bez da puno zapinju. Sve je taman napravljeno da prolazi naknap po meni. Prosao sam 20km i udobno se osjecam. Mislim da bi mogo na more u 3 redu bez problema. Malo jace se osjete rupe odostraga ali naviko sam na njemce. Osobno mi se cini da u trecem redu grand scenic manje lupa nego skoda 3 generacija u drugom redu tako da je to super po meni i 20 cola su felge naprema 16 cola na skodi. Eto.. nadam se da sam vas opskrbio sa informacijama i slikama. Ostalo na upit da nebudem dosadan

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Dvoje klinaca. Jedna i tri godine

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ovako ja sjedim u Scenicu, 205 i 130kg

Sram ih moze biti. U Mojem Meg 3 GT ima vise mjesta

 

 

20170217_172659.jpg

20170217_173029.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mogu jos dodati da sam bio na carini zitnak u osam sati. Popunio 3 a4 papira gluposti koje sve vec i pisu na racunu. U 10 je bio pregled od 20sek trajanja. Tri carinika i 15 auti je bilo na pregledu. Poslje toga van i cekamo rjesenje za platiti pdv trosarinu i co2. 50kn ulaznica za ci zitnjak. Rjesenje valjda u utorak ce biti. Uplatim pa idem na registraciju. Kasko sam obavio i vrijedi i na ovim tablicama tako da sam malo mirniji. Decko iz osiguranja veli da ta led svetla kostaju jako puno. Na mrcedesu 1 far 17 000kn.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Čestitke, prekrasan. Moj izbor bi bio Kratki Scenic bez onih tupavih stolića iza koji uzimaju 4 cm prostora. U nižim paketima opreme Scenicovi dolaze bez tih stolića. Ali ovaj tvoj sa ovom opremom je top:hop:

Puno sretnih km želim.

Link to comment
Share on other sites

Kasko jedino rijesenje za takve slucajeve. Ovdije mozda nije 17 ali je barem 8 do 10. M@tt slobodno navrati do mene da ga vidis. Znam da umires od zelje :)

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Kasko jedino rijesenje za takve slucajeve. Ovdije mozda nije 17 ali je barem 8 do 10. M@tt slobodno navrati do mene da ga vidis. Znam da umires od zelje [emoji4]

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Hvala na ponudi care. Ako budem uskoro u prolazu cu doci mozda. Najavim se prije ako budem dolazio svakak.

Ali pa znam kak izgleda, znam kak se vozi (doduse onaj s 160 ks-a) tak da vise manje znam sve. Ove "sitnice" vezane za samo vozilo koje pises sad su mi puno interesantnije trenutno.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Decki, mislim da ste jako zabrijali na te stoliće, pobogu pa iza cete voziti djecu zar ne? Vjerujte njima ti stolici znace jako puno.

Link to comment
Share on other sites

Idu ako imaš 10 godina. Kod mene smo svi udareni u visinu pa malo lupaju. Nije strašno za petero, nego je problem kod prijevoza 7 putnika. Mogu se oni skinuti i ima znatno više mjesta i udobnije je, samo nije onda za djecu jer nekakve žice ostaju stršati.

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Uostalom koljena idu ispod stolića i dok je sklopljen pa ne vidim dramu.

Ma nije mi jasno da nisu mogli iskombinirat dio rješenja sa Scenica 3. I on je imao stoliće, doduše malo veće i namjena im nije bila baš ista, ali dok su bili sklopljeni su ULAZILI u sjedalo. Ovdje imam dojam da se netko u zadnji tren sjetio da im treba stolić za tablet pa su ga samo nakeljili i napravili loš kompromis. Sve u svemu, super je S4, ali ja kad bi birao bio bi bez stolića iza, a za tablet ima hrpa rješenja kako ga uglavit. Naravno osim za odrasle, stolić smanjuje i prostor za noge klincu koji je u sjedalici.. Ti stolići su loš kompromis..

Link to comment
Share on other sites

Ma nije mi jasno da nisu mogli iskombinirat dio rješenja sa Scenica 3. I on je imao stoliće, doduše malo veće i namjena im nije bila baš ista, ali dok su bili sklopljeni su ULAZILI u sjedalo. Ovdje imam dojam da se netko u zadnji tren sjetio da im treba stolić za tablet pa su ga samo nakeljili i napravili loš kompromis. Sve u svemu, super je S4, ali ja kad bi birao bio bi bez stolića iza, a za tablet ima hrpa rješenja kako ga uglavit. Naravno osim za odrasle, stolić smanjuje i prostor za noge klincu koji je u sjedalici.. Ti stolići su loš kompromis..

Ti si naveo sve razloge zbog kojih ih ne želim. Vidjeti ću kada maknem ove, kako će to izgledati i dali se mogu te rupe sa žicama nekako zatvoriti. Ako ne, ostaju

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pitanjce. Jel tko ima uopce osim mene scenica 4. Za gradna mi se cini da nema ali ima tko obicnoga?

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Od kolegice tata radi u jednom Renault servisu van Zg, bili su nedavno na edukaciji za Scenic u Sloveniji. On mi je rekao da se mogu skinuti ali ostaju rupe gdje je uglavljen stolić, a unutra ima nekih žica koje strše pa može biti opasno za dijete, zato bi trebalo zatvoriti to, samo neznam kako, a da to bude estetski

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pitanjce. Jel tko ima uopce osim mene scenica 4. Za gradna mi se cini da nema ali ima tko obicnoga?

 

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

 

 

tu na forumu ga imas prvi...

Link to comment
Share on other sites

Tamo gdije sam uzeo auto firma je tpv i u toj firmi tpv se i radi clio i twingo u sloveniji. Udaljena je 100m tvornica od salona. Gledam koliko renaulta ima u sloveniji ko u bosni golfova ;)

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

820cff31046e61da1512b7999cde3c32.jpg

Famozni bose woofer. Smijurija po meni kada je plastike kako moze dati zvuk normalan zato i je tako traljav

64f24570531a45b53f5c8b15ba28734c.jpg

Eto ovo slucajno otkrio dok sam imo smotan volan. Znao sam za pojacavanje ali nisam znao da ima taj gumb za prebacivanje usb radio sto olaksava brzinski da se ne kopa po displeyu.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Tamo gdije sam uzeo auto firma je tpv i u toj firmi tpv se i radi clio i twingo u sloveniji. Udaljena je 100m tvornica od salona. Gledam koliko renaulta ima u sloveniji ko u bosni golfova ;)

 

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

 

 

820cff31046e61da1512b7999cde3c32.jpg

 

Famozni bose woofer. Smijurija po meni kada je plastike kako moze dati zvuk normalan zato i je tako traljav

 

64f24570531a45b53f5c8b15ba28734c.jpg

 

Eto ovo slucajno otkrio dok sam imo smotan volan. Znao sam za pojacavanje ali nisam znao da ima taj gumb za prebacivanje usb radio sto olaksava brzinski da se ne kopa po displeyu.

 

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

 

 

Ako se do sad još nisi susreo sa Renault komandama na volanu, ne brini uskoro ćeš doći do zaključka da su najbolje u cijeloj auto industriji?☺

Link to comment
Share on other sites

Mislim da da

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

I ja mislim da da. Jer mi na poslu imamo Renaultov kombi sa istim takvim komandama! Pa pretpostavljam da to nikak ne promijene vec generacijama.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.