Jump to content

SCENIC IV - ESPACE V


M@tt

Recommended Posts

moras kupiti vijke namjenjene za celicne felge posto pretpostavljam da su vijci za aluminijske konusni..

Link to comment
Share on other sites

a sta za celicne su okrugli 😆

za celicne su vecinom kraci nego za alu, "konus" ovisi o felgi, imas kuglaste vijke i za celicne i za alu

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 09. 05. 2022. at 13:16, Skovi said:

Malo sam trazio po forumu ali nisam nasao: da li Scenic IV s koznim sjedalima i elektricnim podesavanjem prednjih sjedala ima serijski i memoriju pozicije (npr. za vise vozaca) ili je memorija dodatna opcija? Jer koliko vidim, ne postoje posebni gumb za memoriju nego sve ide preko ekrana, pa bih ocekivao da je memorija dio "paketa".

Kad biraš pofil sve se podešava prema pethodno memoriranom profilu.Retroizori,masaža sjedala,položaj sjedala, izgled sata  mod vožnje.....

 

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Pozdrav ekipo... neznam dali je netko negdje pitao ili pisao već, no nisam uspio pronaći... Zanima me, postao sam vlasnik Renault Grand Scenic-a 1.6 dCi 160 KS EDC, u Bose opremi, pa nisam mogao pronaći otvor za ulijevanje AdBlue-a. Motor je EURO 6, no zanima me kako ima to izvedeno, ili postoji mogućnost da uopće nema AdBlue!?

Hvala!!

IMG_20230427_091916.jpg

Link to comment
Share on other sites

koja godina je bitna recimo informacija?

Link to comment
Share on other sites

Godina je 2017.... nema ni onaj spremnik kao u nekim Peugeot-ovima, koji se nakon određenih tisuća km mijenja s novim i sa tekućinom adblua!??

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Danko-KT said:

Godina je 2017.... nema ni onaj spremnik kao u nekim Peugeot-ovima, koji se nakon određenih tisuća km mijenja s novim i sa tekućinom adblua!??

Jel tesko onda povuci zakljucak ili upotrijebit google. Al nama su uvijek dragi novi clanovi. Pusa 😀

  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Na koji način je moguće updateati Rlink2 navigaciju na scenicuIV? Moj Renault više ne postoji na službenim stranicama.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Pozdrav ekipo.. evo pošto svi imaju nekakvih poteškoća, nisu ni mene zaobišli.. povijest automobila sam upoznao, kolega Matt je bio prvi vlasnik mog automobila (nakon kupnje sam našao na forumu sve i svašta o autu), ja ga inače kupio od druge osobe ne od Matije.. događa mi se ponekad da pri ubrizgavanju auto "zaletava" odnosno ne ubrzava ravnomjerno i čini mi se da nema punu snagu..  dali netko ima ili je imao sličnih simptoma.... Hvala!!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Pozdrav, 

u zadnje vrijeme imam problema s vozilom kod zatvaranja vozačevih vrata odnosno senzor stalno javlja da su vrata otvorena. Nekad bude dobro po mjesec-dva nekad ne mogu uopće zatvoriti vrata bez greške. Zanima me gdje se nalaze senzori za vrata, koliko vidim kod vozačevih vrata postoje male crne gume, a senzor je u samoj bravi ili negdje drugdje? Postoji li nešto što mogu napraviti jer dogodi se često da ne mogu ni zaključati vozilo, itd... 

Edited by Megatron
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.