Jump to content

Zujalica za upaljena svjetla


candalini

Recommended Posts

prije par dana prestala mi je radit ona ja je zovem zujalica? Koja signalizira da su svjetla ostala upaljena ,mogu li ja kao totalni amater nesto napravit,auto je laguna 1

Link to comment
Share on other sites

možeš ugraditi dodatnu od 20 kn. Masa na prekidač otvorenih vrata u štoku, a plus na poziciju

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Yes,kupija sam u chipoteke zujalicu za 14 kn?,za orginalni relej su mi trazili250kn,a zamjenski nigdje nisam nasa,za spajanje sam malo surfa po netu ,spojia sam na osigurace plus na osigurac od pozicije a minus na osigurac od instrument table najvjerovatnije nije po zanatu ,ali radi

Link to comment
Share on other sites

Onda svira uvijek i kad je kontakt i kad nije?

A može se minus i na prekidač svjetla u štoku

Link to comment
Share on other sites

Svira samo ako sam ugasija auto a prije toga nisam ugasija svitla ,ovo za stok neznam nisam neki elektricar ovo mi je bilo najjednostavnije za napravit

Link to comment
Share on other sites

Može i ovako kako si spojio.

Inače je originalno onako kako ti je frenchkey rekao, na kontakt od vrata.

Kod tebe sad svira odmah kad izgasiš motor tj, skineš kontakt i svira stalno dok ne izgasiš svjetla, a originalno svira tek kad se otvore vrata i svira sve dok se vrata ne zatvore.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.