Jump to content

K:remenicu servo pumpe


frenchkey

Recommended Posts

Kupujem remenicu servo pumpe za megane 1, phase 2,  1.4e

Ista ima oznaku na sebi  7700101192

može biti i od Clia, Kangoa i drugih Renaulta, samo da ima ovaj broj gore.

Izgleda kao na slici, alfi bez ovih pukotina ;)

remenica serva 7700101192.jpg

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

Pogledat cu sutra u garazi, imam nekih remenica i ako imam to sto ti treba cu ti donirati.

 

Link to comment
Share on other sites

Hvala u svakom slucaju, na dobroj volji. Bar 50 kn placam za cevape i pivo :)

Link to comment
Share on other sites

7700860067 jbga drage volje, ova je od clia1

Kako je uopce pukla ova tvoja?

Link to comment
Share on other sites

Valjda zamor materijala, ne znam...

Probao da googlati tvoju sifru, ali ne daje bas ništa. Jesi siguran da je dobar broj?

Link to comment
Share on other sites

Ssd vise ni ja nisam siguran a prepisivao sam je 2 puta:hm: 

Sutra cu opet iskontrolirati a mogu se malo i raspitati

Link to comment
Share on other sites

To je slika od stare koja je ostala lani kod mestra, ne znam vise di je. Polovna iz Hana radila dobro dok nisam zaboravio poklopac od fara u blizini. Sazvakao ga remen i remenica. Remen se maknuo na pola van staza te vracen na mjesto. Prije mjesec dana vidio da se remen poceo raslojavati po duzini. Kupio novi Contitech koji cvili po hladnoći. Pomaze silikon spray, ali samo na dan, dva. Kanali na remenici mi se cine malo osteceni na jednom mjestu. Mozda da je zagladiti svaki na tokarskom stroju... Ili druga remenica.

Link to comment
Share on other sites

I na mom Cliu su se kanali na remenici oštetili na par mjesta, ne sjećam se što je remen dohvatio i sažvakao. Ja sam ta oštećenja malo poturpijao i pobrusio papirom i nisam imao nikakvih problema nakon toga.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

I na mom Cliu su se kanali na remenici oštetili na par mjesta, ne sjećam se što je remen dohvatio i sažvakao. Ja sam ta oštećenja malo poturpijao i pobrusio papirom i nisam imao nikakvih problema nakon toga.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Probat cu i to, ali bi volio i drugu nabavit, ubi me ovo cviljukanje

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jučer imao vremena pa skinuo remenicu, turpijom zagladio vanjski rub, vodobrusnim prošao sve bridove, sve isprao brake cleanerom (Auto Krešo 15kn!!!) i vratio natrag. Za sada ne cvili, ali ako naletim na novu remenicu pazarit ćemo

 

20170216_140207n.jpg

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.