Jump to content

skidanje katrana s limarije


mirko7

Recommended Posts

jutro

jučer sam skinuo katran s pragova auta i s vratiju a da ne spominjem vrata i staklo portapaka, nepitajte sin je vozija mladi vozač i naletija kad se stavlja novi asfalt te pokupija tekući katran koji je čitavu stranu zalipio, ne krivim ga jer nije znao , nakon raspitivanja susujed kaže uzmi obično jestivo ulje i krpu i skidaj nakon cca 2 sata odradio i mogu reči da funkcionira,

prva slika nakon pola odrađenog posla a druga nakon gotovog posla i pranja auta u praonici

nadam se da će nekom pomoć, u početku ide teže ali kasnije ok

WP_20170128_11_19_50_Pro.jpg

WP_20170128_16_00_09_Pro.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ili litar dizela, naprsces, i onda lagano WAP. Ne znam je li skuplji litar jestivog ulja ili litar dizela?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ili litar dizela, naprsces, i onda lagano WAP. Ne znam je li skuplji litar jestivog ulja ili litar dizela?

dizel je malo jeftiniji ali smrdi.. XD

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.