Jump to content

K: Clia Mk3 ili Twinga Mk2


grof Oblomov

Recommended Posts

Kupujem Clia III ili Twinga II za curu.
Benzinac, motor 1.2 ili eventualno 1.4

Prednost imaju auti sa panorama krovom (u startu dobijaju 20 bodova više; možda bi čak i dizel prošao u toj kombinaciji).

 

Idealna kombinacija (po njenim riječima); "Da je lijep, uredan i da nije preskup. Ako može crveni, to bi bilo odlično. E da, i da ima klimu!"

p.s. naravno da ne mora biti crveni.

Hvala.

Link to comment
Share on other sites

A zlatni megane 2 dizel sa panoramom i nema kljuc nego pazi sad: karticu! I to dvije.

Lijep je a moze biti jako uredan kad se malo usisa i nije preskup.

E da, i ima klimu i to na tipkice.

I jos je registriran do kraja godine

Edited by laci
Link to comment
Share on other sites

nije baš u zlatnom điru, ali možda se da nagovoriti...1.5 dCi, kupe?
daj neke podatke da vidimo o čemu pregovaramo.

 

Link to comment
Share on other sites

Sori, pokušao sam-ne sviđa joj se. Izvana još nekako, ali unutrašnjost i činjenicu da je dizel ni panorama krov nije uspio poništiti.

Komentar je bio "Šta mi vrijedi ako mi se auto izvana sviđa kad ga ja kao vozač 90% vremena gledam iznutra.".

Link to comment
Share on other sites

Hahaha :yeah:  twingo2 i clio3 nisu nista bas ljepsi iz nutra ali to je zenski pogled na svijet i mi to ne mozemo shvatiti.

 

Link to comment
Share on other sites

Je, što se mene tiče-idealan.
Jedino što je čovjek poprilično fiksan u cijeni, a ta fiksna cijena nam probija budžet.

Link to comment
Share on other sites

Nista nije fixno ako zeli prodati.

Zovi ga i ponudi 200-300-400€manje i reci da tvoja ponuda vrijedi do tad i tad

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Dakle, jedan auto koji sam tražio je kupljen, sad sebi tražim dostojnu zamjenu za starog Twinga. Imajući u obzir specifičnost kupca i namjenu auta, tražim sljedeće:

  • - Twingo II ili Clio III
  • -benzinac 1.2 
  • - klima
  • -panorama krov

 

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.