Jump to content

K: Euro kuka.....Laguna 2 (2002g)


Erich

Recommended Posts

Kakva je procedura upisa takve kuke u prometnu?

Malo sam off al i sam razmišljam o ugradnji polovne kuke.

Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

nemojte mi sad reči da niko nema kuku za prodati na cijelom forumu

 

Link to comment
Share on other sites

Nemam ništa osim ovoga, full novo u nekoj torbici je.

Bivši vlasnik navodno montirao kuku, i veli da ju nikad nije koristio.

Kako će je koristiti kada nema na autu ništa. Očito ga netko nategnuo za 1500 kn.

Link to comment
Share on other sites

Mata, moraš imati nosače koji se vataju na šasiju od aute. Možda su dobro dizajnirani pa neideš za tim.

Ovo je samo kugla kuke koja se kači na nosač. 

Zato i je Euro kuka......skida se kad ju ne koristiš.

Link to comment
Share on other sites

Sad si me zaintrigira......moran viditi kako je na espaceu riješeno.....i ja iman samo rupu za kuglu i utikač za struju. Ali nisan zalijega ispod auta za viditi ostatak

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav, imam 2 kuke na prodaju, kompletne s grandtoura, cijena je 600 kuna

ok, ja imam limuzinu, jel paše sa karavana?

Link to comment
Share on other sites

Sad si me zaintrigira......moran viditi kako je na espaceu riješeno.....i ja iman samo rupu za kuglu i utikač za struju. Ali nisan zalijega ispod auta za viditi ostatak

Kod mene postoji rupa/nosač koji je vezan za karoseriju, a u koji se umetne euro kuka (ista pak ima svoju bravicu i ključ). Kada se ne koristi preko rupe ide plastična zaštita/čep. Naravno da postoji i struja uz kuku.

Edited by usrmaatre
Link to comment
Share on other sites

Klasična euro kuka, ništa extra.

Problem je samo upis takve kuke u prometnu, kod nas na tehničkom traže i potvrdu odnosno račun od ovlaštenog servisa koji to ugrađuje.

Jedino još ne znam ako im donesem takvu kuku dali ju oni žele ugradit i izdat račun.

Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nikako. Prikolicu sam spajao 3 puta i to bez struje jer je utičnica na prikolici bila nekompatibilna s onom na autu. Prikolicu posudio u susjeda.

Link to comment
Share on other sites

Kaj je sad sa ovim nasim novim clanom foruma renaultautodijelovi, kaze da ima kuke a ne odgovara na poruke.

Link to comment
Share on other sites

Prodano, nisam odgovorio jer mi se javio pojedinac i ponudio 500 pa nisam ni gledao ostale poruke, bit će ih još

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.