Jump to content

Nekoliko pitanja o meganu 1.5 dci 74kw 2004.


Guest

Recommended Posts

Isao sam vidjeti ovaj primjerak http://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-1.5-dci-kao-nov-oglas-21332082
Za sad nikakvih vecih problema nisam uocio. Ima 3 ogrebotine kolko sam uspio vidjet. Motor radi normala , ne curi nigdje. Raden veliki servis. Znam da je uvoz(slovenija) jer je to frajer sam reko, znam da su vjerojatno skidani kilometri. Auto bi me ispao 21000kn. Na njusci to je otprilike minimalna cijena.

Isao bi ga provjerit na servis pa me zanima koji je otprilike blizu
te samoborske ulice? Isto tako me zanima ta delphi pumpa kako se to moze saznat da ju auto ima il nema?
Otprilike kolka bi bila gradska potrosnja voznjom do 2500 okretaja?
Koliko bi me otprilike izasao mali servis i veliki?
Na koje stvari trebam paziti pri kupnji?
 

 

Edited by matecro007
Link to comment
Share on other sites

Nebi se ja to usudio kupiti, pogotovo ako veliš da su skidani kilometri. Nek ima preko 220tkm svi skupi dijelovi bi svaki čas mogli riknuti (pumpa,dizne,turbina i leteći ako nije pažen).

Eventualno probaj s brojem šasije u ovlašteni servis da vidiš kako je održavani...

Link to comment
Share on other sites

Savjetovao sam ti na fiat forumu da si benzinca uzmeš.  Ovaj ti je velika lutrija.  Mozda je dobar a ako nije onda si u banani.  Ne mozes km provjeriti.  Veliki servis moras napraviti i regati.  Vec si na skoro 3800-4000. Benzinci imaju manje km i manji su rizik.  I puuno jeftiniji. Delphi pumpu je imao onaj od 60 kW. Mislim sa ovaj nema.  

Edited by dado_sk
Link to comment
Share on other sites

I ovaj ima delphi pumpu.
U meganu 2 ph1 1.5dci 60kw, 74kw, megan 2 ph2 63kw imaju delphi ubrizgavanje, megan 2 ph2 76kw, 78kw imaju siemens ubrizgavanje.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.