Jump to content

P: Renault SCENIC II gumeni tespisi Gledring


Žac

Recommended Posts

Prodajem gumene tipske tepihe za SCENIC II proizvođača Gledring. Tepisi su kupljeni krajem 12 mjeseca prošle godine i bili u autu 2 mjeseca te je stanje kao novo. Slika u prilogu.

Cijena: 150 kn

 

 

WP_20170210_09_43_03_Pro.jpg

Link to comment
Share on other sites

bi to pasalo u megane 2 teoretski su slično ? Pa zato pitam ;)  

Mislim da nisu baš isti pod opcijom Megane II 2002-10/2008 nude se ovi niže na slici koji su malo različiti.

Ali sve se da pripasati... :)

megane.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

BUMP:

Cijena 100 kn ...skupljaju prašinu :) 

Novi sa poštarinom plaćeni 263 kn

 

 

Edited by Žac
Link to comment
Share on other sites

Jel ide to na Vel Satisa 2003g ?

Stvarno ne znam, trebalo bi probati.

Link to comment
Share on other sites

Zvao frenda u Zg radi ovih tepiha, on ima scenic 2. Tvrdi mi da pozadi ide jedan siroki, a ne dva. Imas li sliku kako izgledaju na svom mjestu? Ovako u gepeku nije bas vidljivo.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da nisu baš isti pod opcijom Megane II 2002-10/2008 nude se ovi niže na slici koji su malo različiti.

Ali sve se da pripasati... :)

megane.jpg

meni tvoji izgledaju identicni ovome :D 

Link to comment
Share on other sites

Zvao frenda u Zg radi ovih tepiha, on ima scenic 2. Tvrdi mi da pozadi ide jedan siroki, a ne dva. Imas li sliku kako izgledaju na svom mjestu? Ovako u gepeku nije bas vidljivo.

Gledring sigurno ne proizvodi spojene zadnje tepihe za scenic 2. Evo ti link direktno na web shop gledring gdje sam ja kupio. Frend ti je izgleda gledao neke druge proizvođače.

https://www.withcar.hr/ponuda/avto-tepisi/renault/gumeni-tepisi-za-renault-megane-scenic-ii-2003-2009

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

potvrdujem da na scenica otraga ide jedan veliki u komadu...

Ne kužim post, kako sam naveo u jednom od prethodnih postova postoji više proizvođača neki rade u komadu zadnji tepih a neki ne rade. Osobno mi je draže kada su zadnji tepisi odvojeni prvo jer se lakše vade van, estetski bolje izgleda jer nije baš sve u gumi, a drugo gledring je poznat po neutralnom tj. blagom vanilija mirisu gume što za one 'druge' nemogu reći.

Možda ti reklamiraš one 'druge' ? :nezna: 

E da i cjena je 100 kn sada sam vidio da sam spustio prije. Ajmo narode navali!

 

 

 

Edited by Žac
Link to comment
Share on other sites

nadovezao sam se na post od frenchkeya, al nisam quotal pa je ispalo cudno...

ja imam originalne tepihe, krpene i gumene i oba su iz jednog komada i napravljena tako da se sredisnja konzola

moze pomicati napred/nazad, a ravni pod otraga je zasticen u potpunosti plus imas pristup kadicama u podu...

Link to comment
Share on other sites

nadovezao sam se na post od frenchkeya, al nisam quotal pa je ispalo cudno...

ja imam originalne tepihe, krpene i gumene i oba su iz jednog komada i napravljena tako da se sredisnja konzola

moze pomicati napred/nazad, a ravni pod otraga je zasticen u potpunosti plus imas pristup kadicama u podu...

Da li ti se kod gumenog u komadu mogu kadice podizati bez micanja kao kod krpenog ? Meni kod krpenog originalnog ima proreze za dizanje kadica ali nisam još vidio gumeni u komadu sa tom mogućnošću i prorezima ? 

 

Link to comment
Share on other sites

trazim sad po netu sliku, al nemrem naci, kod gumenih se isto dize "poklopac" kao i na krpenim, i oko "poklopca" su žljebovi koji sprecavaju da voda dode ispod :)

btw, GLEDRING su super, imao ih u mondeu, jer za razliku od renaulta ford je imal astronomsku cijenu za tepihe koju kao OEM freak ipak nisam mogao progutat...

 

Link to comment
Share on other sites

Mozda ih ja kupim kad su tako jeftini, scenic je u planu

Šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

uzmi :yeah: za ove pare se itekako isplate, a gledring nije kinesko radioaktivno smece kakvo se prodaje po ducanima :)

Link to comment
Share on other sites

  • frenchkey locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.