Jump to content

Clio II - Magljenje stakala kad pada kiša i općenito loše puhanje zraka


šiljo

Recommended Posts

Bok svima,

 

Novi sam tu, pa evo i prvog mog pitanja.

Ima li netko iskustava sa magljenjem stakala - znači kada pada kiša je kaos.

Puhanje na najjače a slabo se osjeti strujanje. Grije i hladi odlično. Naravno, pod klimom odmagli brže, ali čim se klima ugasi opet počne.

Gdje se u Zagrebu uopće može obaviti servis tj čišćenje ventilacijskih tunela?

Znam za one fore sa sprejom DIY al sumnjam da će to pomoći.

hvala,

 

Link to comment
Share on other sites

Sve što dečki kažu + ja očistim šajbu od masnoće svakih mjesec-dva. Isprobaj sa par sredstva za stakla pa vidi koje bolje djeluje. Smanjio to magljenje skoro na nulu.

Sve to pod uvjetom da nemaš vode u autu ak su neki odvodi zaštopani.

Edited by Vuco
Link to comment
Share on other sites

Što bi moglo biti na ventilaciji od clia da mi po sredini puše još nekako, ali bočni otvori, ovi koji pušu na prozore sastrane osjetno slabije?

Link to comment
Share on other sites

Iz sredista armature kod komandi se granaju cijevi gore, dolje, lijevo, desno, i pod siceve, moguce da ti klapne ne odvajaju dobro pa imas gubitke ili je cijev spala pa opet imad gubitke onako bar po onome kako izgleda sustav distribucije iz prve ruke.

Edited by CRN11
Link to comment
Share on other sites

Što bi moglo biti na ventilaciji od clia da mi po sredini puše još nekako, ali bočni otvori, ovi koji pušu na prozore sastrane osjetno slabije?

slabije ili hladnije? ako je hladnije, guglaj izmjena malog kilera

Link to comment
Share on other sites

Baš slabije. Primjećujem sad tijekom zime jer više palim ventilator. Malo mi čudno, ne znam kako je građena ventilacija iznutra, ali da je filter zaštopan valjda bi na sve strane slabije puhalo. Filter je mijenjan u ljetu prošle godine i auto je prošao otada nekih 8k km što mislim da nije puno.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Moze mala pomoć -kako ugasiti service check (oznaku intervala servisa)?

Svijetli i nikak da skuzim kako se mice. Google bas i ne pomaze.

Pliz help!

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ugasit će se sama kad popravis ono sto ne valja.. neki dan je bilo govora o tome, znaci clio 2 ne broji kilometre do servisa(izmjene ulja i bilo kakvog održavanja vezanog za servisne intervale) 

Sta još svijetli?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.