Jump to content

Guest

Recommended Posts

Lijep pozdrav svima.Prvo se isprcavam ako sam nesto krivo stisnuo ili pokrenuo .Molio bih one koji znaju da mi pomognu

Imam renault megane 2   2003 god  1.5 dci  60 kw.

Auto mi super radi  stvarno nikakvih problema nisam imao.Ali prije tjedan dana mi se  ppjavila greska  CHECK INJECTION.

Nemam apsolutno nikakvih problema u vezi  auta.Super vozi,ne gubi snagu   JEDINO UJUTRO UZASNO TESKO ZAPALI.I ako ga recimo vozim i onda ostavim 3-4 sata  na parkingu ili negdje opet nece upalit tj. jaaako tesko pali.Bio sam kod mehanicara i javlja gresku  DF 026  

 

Molio bih nekoga ako je imao slicnih iskustava da mi kaze sta da radim tj. u cemu je problem.Hvala vam unaprijed

Link to comment
Share on other sites

DF026 - Greška ubrizgavanja na cilindru br.1

Ili je loša dizna ili je loš kontakt na dizni.

Provjeri prvo ovaj konektor na dizni. Odspoji ga i očisti kontakt sprejem. Pogledaj malo i žice da li su OK.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.