Jump to content

Megane II ph2 1.9 dCi - Problem sa kočnicom (čudan osjećaj na papučici)


Milentije

Recommended Posts

Brz odgovor, svaka čast.

 

Mehanizam za kompenzaciju. Ko, šta, gdje, kako? Kompenzaciju čega? Potrošenosti zadnjih pločica, da ručna uvijek bude "naštelovana"? Kako mogu provjeriti da li je ispravan? Na puntu je to bio onaj kao zupčanik sa limićem koji je sam dotezao pakne prilikom trošenja (primicao ih dobošu). Gdje to stoji i kako izgleda na kočnicama koje koriste diskove?

Motor vakuuma. Gdje se nalazi? Na onoj crnoj posudi od serva?

Link to comment
Share on other sites

To je unutar kliješta. A motor vakuuma je na glavi motora, na strani mjenjača. 

Link to comment
Share on other sites

Može li se mehanizam za kompenzaciju provjeriti na neki način bez skidanja čeljusti?

Link to comment
Share on other sites

Ne. Unutra je mehanizam s vijkom koji aktivira kočnicu kad povučeš ručnu. 

Link to comment
Share on other sites

Onda opet skidanje i provjera... Je*o me dan kad sam kupio renoa.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ne znam je li mene svi namjenski je*u ili su svi nesposobni i ne znaju odzračiti sistem...

Molim preporuku nekog servisa za koji garantujete da ima ljude koji znaju uraditi posao kako treba. Gradiška, Slavonski Šamac, Slavonski Brod, bilo šta u u toj okolini.

 

Zahvaljujem.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.