Jump to content

Guma od sofersajbe


Kikač

Recommended Posts

Odlijepila se ta guma nezz kako al vljda od starosti. Jedino sto me zanima je gdje ide voda/kisa kad ude u tu rupu? 

Kupio i nakrcao 2kg lijepila (prije toga ocistio prljavstinu), stavio komad zeljeza da drzi par minuta i nakon pol sata opet se odlijepi nez sta da radim... glavna stvar je da su mi ruke pune lijepila :(

Gdje odlazi voda i je li hitno to zakrpat posto mi iznutra nista ne curi?

btw dva dana je padala kisa nadam se da ne vozam 20L vode sa sobom :D

IMG_20170303_152005.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hahaha drugi put pitaj prije nego sto zaljepis i sebe i okolinu :laugh:

Nije se odljepilo nego su vjerovatno kopce popucale, ako mozes skinuti polugu brisaca bez izvlakaca skini i onda se ta cijela plastika moze skinuti pa probati namjestiti kako treba u slucaju da te "kopce" nisu puknute. A ako su puknute odes na otpad i kupis citavo i namjestis. Ili odes do nekog mehanicara ili limara da ti to napravi ako nisi spretnih ruku

Link to comment
Share on other sites

Dobro ti veli kolega. Uostalom ta je guma i plastika samo ukras i ne dihta apsolutno ništa.

Link to comment
Share on other sites

odlicno. Ionako imam pukotinu na staklu pa kad ga budem mjenjo promijenit cu  i taj ukras :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Primjetio sam isti problem. Auto je bio godinama garažiran, ali godinu dana na zagrebačkom otvorenom parkingu već se vide tragovi i srce mi puca... Kao da nije dovoljno da drugi vozači nemaju osjećaj kada otvaraju vrata pa zakače na pored parkirani automobil, rekao bih da je izloženost suncu dala svoj obil i otpustila ove gumice...

Link to comment
Share on other sites

Nema se to kaj menjat i davat lovu to zijeva jos u tvornici i ak to zalijepis, ne mozes to vaditi u slucaju  popravaka stvari koje ta plastika iz dva dijela pokriva. To se podvlaci pod jedan dio šajbe i ovako iznad šajbe i to tak stoji.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.