Jump to content

Nema struje megane 2 1.5 dci 78kW


voorhas

Recommended Posts

pozdrav

molim malu pomoc u vezi svoga megana. Moj problem je sljedeci: nazad par dana riknula mi je turbina (u normalnoj voznji zazvizdala i pocela mljeti)naravno odmah sam stao s voznjom. Jucer kada sam isao odslepati auto do mehanicara slucajno sam auto upalio (isao sam dati kontakt da otkljuca volan ali sam zaboravio da je auto u leru). Auto je verglalo par sekundi i prekinulo verglanje. Nakon toga auto ne daje nikakve znakove da ima struje. Struje nema na tabli nigdje jedino sto sam primjetio da radi je centralno zakljucavanje i sva cetiri zmigavca. Akomulator je nov, kupljen prije 2 mjeseca i mislim da je ispravan ( za svaki slucaj sam ga nadopunio) ali struje i dalje nema. Sad jeli otisao kakav osigurac ili je problem negdje drugdje neznam pa evo trazim pomoc ako tko zna u cemu bi mogao biti problem

P.S. cisto informativno pitanje koliko je problem uzvaditi turbinu s motora, da ne placam mehanicara ako nije problem. Turbinu imam namjeru slati u turbo servis u Užicama u srbiji, dobio sam prilicno dobru preporuku za njih a kompletna reparacija mi ne bi trebala biti vise od 330 eura maksimalno, ovisno o velicini ostecenja, sa garancijom 1 godine

Edited by voorhas
Link to comment
Share on other sites

Imaš osigurače i ispod crvenog poklopca na + polu akumulatora.

Link to comment
Share on other sites

Evo mali update: struje nije bilo zbog osiguraca na akomulatoru,a za skidanje turbine sam auto ipak odveo majstoru, bolje ce provjeriti da nije doslo do dodatnih ostecenja kakvih. Sto je sigurno sigurno je. :)

Hvala na pomoci

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.