Jump to content

Megane coupe 1 phase 2 dijelovi


hans

Recommended Posts

Neznam.....trebali bi pasati....u super su stanju jer je auto samo 120.000 km

Link to comment
Share on other sites

Jel imaš možda impulsivni prekidač podizača prozora, vozačev?

Link to comment
Share on other sites

hahahahah a cijelo vrijeme mozgam što bi mi trebalo i sjetim se ovoga, ali koliko vidim zadnju sliku, mislim da neće biti ništa od tog.

Link to comment
Share on other sites

French imam situaciju.. Dakle hans govori da je prekidač impulsivan, sad sam ga preuzeo i instalirao al je ista kifla.. Prekidač je identičan kao moj, čak i isti broj na njemu, al sam primjetio kad ga je on slikao da su drugačije žice u štekeru.. Tj njemu je manje žica.. Rekao sam bratu da poslika svoj taj impulsivni prekidač i šteker pa ćemo vidit.. 

Što misliš do čega bi moglo bit?

Link to comment
Share on other sites

imam ti broj artikla tog impulsnog. Ako je isti mora odgovarati. Ne smije biti isti izgledom, ovaj impulsni je dulji radi elektronike u njemu. Mislim da je najbolje da kotaktiraš Dragan ST, on je ugrađivao isti u Clio i treba okrenuti utičnicu za 180, potraži detalje ovdje: http://www.renault-klub.hr/forum/index.php?/topic/34494-ugradnja-modula-za-impulsno-podizanje-stakla/&page=4

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

hans imaš li ispravan vozačev suncobran, moj se objesio :huh:

9996b4c6b013c5385414617a73e722ab.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Imas li vozacev pojas i vraca li se u pocetni polozaj kad je razvucen?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.