Jump to content

Vaše mišljenje Laguna 3 kupnje?


Guest

Recommended Posts

Veli sva oprema a nema navigaciju, 4control, xenon, el. sjedala, šiber, prednje senzore...

Link to comment
Share on other sites

Možda je mislio - kad bi ta Laguna bila ova Lancia iz naslova, imala bi svu opremu :D

Link to comment
Share on other sites

Više od ove opreme ni ne trebaš :).

Ko iz salona, unutra vidljivi sitni tragovi korištenja (ništ posebno), ako je uredno servisirana i nije lupana kupuj.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Više od ove opreme ni ne trebaš :).

Ko iz salona, unutra vidljivi sitni tragovi korištenja (ništ posebno), ako je uredno servisirana i nije lupana kupuj.

Mnogo je samo kada biju! Ni u kom slučaju se ne slažem da može da bude premnogo opreme. Znate li kako mi je bilo lepo kada mi je južni deo ledja bio zimus zagrejan jer imam grejače sedišta?

Pre godinu dana sam kupio moju L3 koja je tada bila prešla 220 h.km sa najvišim nivoom opreme za 2008 ( Initiale) i platio sam je 5800. Ti sada proceni da li ti je cena od 7500 isplativa?!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mnogo je samo kada biju! Ni u kom slučaju se ne slažem da može da bude premnogo opreme. Znate li kako mi je bilo lepo kada mi je južni deo ledja bio zimus zagrejan jer imam grejače sedišta?

Pre godinu dana sam kupio moju L3 koja je tada bila prešla 220 h.km sa najvišim nivoom opreme za 2008 ( Initiale) i platio sam je 5800. Ti sada proceni da li ti je cena od 7500 isplativa?!

Grijana sjedala, malo se mazimo!? Moj auto je garažiran tako da nema potrebe za time. Do prije dva desetljeća smo se vozili u stojadinu/yugiću i nitko nije znao što je el. podizači stakala a kamoli centralno a da ne spominjem klima uređaj! Serijska oprema abs, esp, aut. klima, 4. podizača stakla, parking senzori te centralno daljinsko je OK, sve više je luksuz koji je dobro došao :yeah:

Za 7teu sumnjam da na našem (HR) tržištu možeš naći bolje opremljen i motoriziran autu. Neka me netko razuvjeri.

Pozdrav ljudeki, planiram si uzeti Lagunu 3, na njuškalu dost oglasa, ali mi nekako ovaj upao u oko :

http://www.njuskalo.hr/auti/lancia-delta-2.0-multijet-registriran-godinu-dana-neplaca-se-porez-oglas-21723378

kak se vama čini??

Ako financije ne igraju ulogu ovo je lijepi primjerak. I 1.5 nije preslab, ako si umjereni vozač sasvim dovoljan te štedljiv agregat.

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-laguna-1.5-dci-oglas-21886112

Link to comment
Share on other sites

Meni je malo cudno da ima jako malo u prodaji L3 sa vise od 250.000km.

Sent from my E6653 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Evo ja cu prodavat svoju. Pa ako nekoga zanima. Nisam jos ni stavio oglas al prodao bi.....u skoroj buducnosti..

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Meni je malo cudno da ima jako malo u prodaji L3 sa vise od 250.000km.

 

Sent from my E6653 using Tapatalk

 

 

Na šta misliš - da ne mogu da izdrže preko 250 000 ili da im 'sređuju' kilometražu ili nešto treće?

@Stanislav> Da ne pričamo o ukusima, neko voli plave, neko crne a neko i si***e plave, zar ne? Ali nije loš ponekada luksuz, slažemo se?

Link to comment
Share on other sites

Na šta misliš - da ne mogu da izdrže preko 250 000 ili da im 'sređuju' kilometražu ili nešto treće?

Znam da ih ima na cesti dosta sa preko 200.000km i znam da mogu izdrzati dosta preko toga. Tako da je meni jedini logicki zakljucak da im se dosta skida kilometraza rabljenima.

Link to comment
Share on other sites

A to ... :ruza: ... pa da, normalno! Svako žensko (a Laguna je ženski rod) voli da sakrije stvarne godine, a ovde ne može godine pa pokušavaju kroz kilometražu.

Link to comment
Share on other sites

Ima gresku memorisanu. Samo treba videti koju.

Gdje se vidi greška?

Link to comment
Share on other sites

7 slika, display je crven... Vidi se samo cosak.

Link to comment
Share on other sites

:hm: Nisam siguran ... vozim automatik i to crveno se uključuje kada npr. otvorim vrata a menjač niju u P -  na ovoj slici 7 se vidi da je menjač u 1 ili 3 ili 5, a možda je dat kontakt ...

Link to comment
Share on other sites

Da i ako rucna nije potegnuta a otvorena vrata svijetli crveno

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Vrata su zatvorena. Jedino na njih reaguje ako nije dignuta rucna. Ni na jednoj slici se ne vidi da motor radi. Uostalom, pozovite prodavca ako je neko zainteresovan, pa vidite sta ce reci.

renault-laguna-iii-2.0-dci-registrirana-gume-servis-napravljen-slika-80240049.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mnogo je samo kada biju! Ni u kom slučaju se ne slažem da može da bude premnogo opreme. Znate li kako mi je bilo lepo kada mi je južni deo ledja bio zimus zagrejan jer imam grejače sedišta?

Pre godinu dana sam kupio moju L3 koja je tada bila prešla 220 h.km sa najvišim nivoom opreme za 2008 ( Initiale) i platio sam je 5800. Ti sada proceni da li ti je cena od 7500 isplativa?!

taman da cu ja napisati post sto se tice cijene i ugledam ovo,iako necu ja mozda biti mjerodavan jer sam ja svoju kupio u njemackoj,ali ista laguna,ama bas sve isto osim materijala sjedala,te je moja imala 123000 km kad sam je kupio,izasla me 5500 e sa godinom garancije,ali moje je misljenje da za takvu lagunu ni u hrvatskoj ne treba dati vise od 6500 e

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.