Jump to content

nosaci motora senic 1.9 dci 2007


rafaael

Recommended Posts

Pozdrav ljudi evo san ima problem s desnin gornjim nosacem motora znaci kupija san 3 nosaca gornji desni,donji na getribi i onaj mali gornji desni prema kabini

sve san ih prominija zamjenski djelovi cca 700 kn i dok san zavidava zadnju vidu na gornjem desnom provrtila je matica i uvatila krivi zub i unistila mi vidu,ostalo je napola zavidano,nisan odma zna sta da radin jer san mislija da je matica zavarena u okvir i da nemogu doc do nje,

mali savjet ako vam provrti vida i nemozete je ni zavidat ni odvidat na gornjem desnom nosacu do nje se vrlo lako dodje sa strane desnog kola skinite plastiku {blataricu} 

i sve 3 vide se vide i lako su dostupne,cak netriba skidat ni kolo. da san to ranije zna ustedija bi 3 dana stresa i brundanja cile kabine i auta.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Evo da se javin s iskustvom znaci scenic 1.9 dci 2008 god minja san sve nosace ali postoji problem gornji desni nosac NESMIJE bit zamjenski jer je auto treslo ko ludo na kraju san vratija stari originalni nosac samo san ga malo pripravija brusilicon sad je odlicno.bacih nekih 400kn u vjetar na taj zamjenski al sta mos...eto pa ako koga zanima sad iman iskustva s nosacima.

Link to comment
Share on other sites

cek koji desni gornji ? mislis na onaj hidraulicni ili ?

Link to comment
Share on other sites

cek koji desni gornji ? mislis na onaj hidraulicni ili ?

da onaj punjen uljem.

Link to comment
Share on other sites

A zamjenski je isto bio napunjen ili su ti uvalili nesto od gume?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ma izgleda isto i punjen je uljem ali je malo mekaniji od originala. I na jednom mistu se cak guma pocela rastapat na kontaktu s zeljezom,uzas. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Evo samo bi tija rec sve pohvale Lagerosu i Anđelku proda mi je originalni nosač motora i nosač auspuha sve je originalno i jeftino, a kontakt s njim i kolegama vrhunski ja san prezadovoljan i zahvalan na njihovom trudu.

Anđelko svaka čast još jednom i ako budete u blizini Kaštela moj broj imate ja sam vam dužnik.

Hvala vam i Sritan Božić!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.