Jump to content

Neispravnost CAN umreženja?


Pipo Zloba

Recommended Posts

Kada s spojim sa Clipom dobijem poruku:

I dalje više nema grešaka.

Ima li tko ideju bi to značio i što dalje? nigdje ne nalazim neku poveznicu sa K9K728 motorom ili nekim pripadajućim agregatom ...

TNX

Link to comment
Share on other sites

Da li možeš obrisati grešku?

Link to comment
Share on other sites

Iz nekog razloga ne mogu editirati svoj originalni post pa ponovo upload-am screenshot ...

 

Image1.jpg

Link to comment
Share on other sites

To ce ti ocitati na 90% renola. Haha. Ako nadjes uzrok javi :D

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

To ce ti ocitati na 90% renola. Haha. Ako nadjes uzrok javi [emoji3]

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Krasno. :-D Crknuta mi je žaruljica prednje pozicije. Baš me zanima što će javiti kada ju promjenim ... :-D

Link to comment
Share on other sites

Samo neznam dal je to zbog toga sto se radi o klon canclipu ili neka stvarna gresla

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Jel to ovisno o modelu i godištu auta, jer do sada mi nikad nije javio tu grešku. Spajani su Laguna 2 phase1, Megane2 phase1 i 2, Nissan Kubistar (Renault Kangoo).

Edited by usrmaatre
Link to comment
Share on other sites

Na mom klonu svaki put to pokaze, kliknem ok i ide dalje normalno. Nisam jedino uspio uci u clio2ph2 1.6 16v ivica oupce i jedan meg 2ph2 1.5 mi nije sve otvorio a u ostale sve normalno

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.