Jump to content

Espace IV alternator


Nickola

Recommended Posts

Evo molio bi ako netko zna ili je mozda stavljao obicni zrakom hladjeni alternator umjesto original vodeno hladjenog? Crko mi alternator pa sam od par ljudi cuo da bi bez problema mogao staviti obicni i samo spojiti crijeva vode da voda cirkulira. Koliko sam nasao razlika u njima je cca 25A zracni je 125A dok je vodeni 150A. Razlika u cijeni je velika pa zato pitam!

Link to comment
Share on other sites

Pogledaj u SLO , ja sam bio uzeo u Brezicama u TPV Avtu tvornički repariran (bio je više nego duplo jeftiniji od tvornički repariranog u Zgb).

Jedini uvijet je da moras dati stari, ako ga nemas kod sebe placas kauciju (ko za cugu u ducanu)

Link to comment
Share on other sites

Koja je bila cifra u pitanju jer kod nas u Tokicu reparirani 4600kn

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

slobodno stavi običan 125  A ja sam u svom imao 4 godine ....bez problema..spojiš vodu i to ti je to....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.