Jump to content

T: Trazim farmaceuta


laci

Recommended Posts

Dakle trazim farmaceuta ili lijecnika ili nekog tko me moze uputiti gdje kupiti Geokorton. 

To je mast koju koristimo za najstariju pasicu, ima bubano uho i to joj jedino pomaze a ovdje u Ri nam nitko to ne zeli prodati u ljekarni bez recepta a dokt ne zeli napisati recept jer je za psa.

Hvala na pomoci.

Link to comment
Share on other sites

Po gradovima kupit bez recepta nema sanse jer je to antibiotik al po otocima i selima prodat ce ti. Treba pitat nekog tko je na selu i ima stoku.

Link to comment
Share on other sites

Ides do svog doktora il doktorice i zamolis da ti napise recept. Ja do njega dodjem na taj nacin.

Link to comment
Share on other sites

Probali smo svi iz obitelji i moje i zenine kod svojih doktora ali svi imaju isti odgovor..kontrole, strah, nemate povijest bolesti..

Zato sam i pitao ovdje.

Link to comment
Share on other sites

Ma zaj....nase ljekarne...Uguglaj genericko ime lijeka tj njegov sastav u ovom slucaju Oxytetracyclinum....nadji ime (Brand) talijanski naziv- ima ih vise vjerovatno....nazovi ljekarnu Carso u Bazovici ako nemaju imat ce sljedeci dan a imaju 99 posto i pravac Bassovizza....mogu ti ja kasnije malo istrazit- trenutno sam zauzet....ne treba ti recept .....

Link to comment
Share on other sites

a si joj probao nakapati tecnost iz lista čuvarkuće ? (ono cvece nalik kaktusu sto raste po krovovima)

 

Link to comment
Share on other sites

Nisam. Ja vise volim kemiju ali ako bi cuvarkuca pomogla bi probao

Link to comment
Share on other sites

mi smo je uvijek koristili pri upali uha, nikad masti i sl, puna je antibakterijskih sastojaka. stetiti joj ne moze pa da imas nesto dok ne nabavis lijek. 

Link to comment
Share on other sites

mi smo je uvijek koristili pri upali uha, nikad masti i sl, puna je antibakterijskih sastojaka. stetiti joj ne moze pa da imas nesto dok ne nabavis lijek. 

Slažem se,i mi smo to koristili kod upale uha,pomoglo je i nikad problema.

Link to comment
Share on other sites

pitaj staru za cuvarkucu ako ces probati, brijem da je imamo doma za izvoz jbt

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.