Jump to content

Kraljica trotoara


twingokile

Recommended Posts

hvala na lijepim željama...

jednostavno sam prolongirao čišćenje i šminkanje kraljice, malo mi je hladno vani :trk: za pranje i poliranje  tutača...

vjerujem idući tjedan da ću jedan dan odleberit na šminkanje pile pa ga onda poslikam...

 

a iskreno, stalno se vozikam okolo, pa mi dobro došla ova hladnoća :yeah:, by the way, skužio sam da auto jako brzo počne grijati prostor što me veseli...

Edited by twingokile
Link to comment
Share on other sites

Fran, daj mi reci to si na savici bio po karticu?

Da, savica.

Poslano sa mog SM-N910F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Vrllo brzo počinje da greje, ali po hladnom vremenu mu doooosta treba da postigne radnu temperaturu, kao i svim dizelašima.

Link to comment
Share on other sites

pa za sad mi izgleda ok, recimo auto koji sam imao prije ovoga je po zimi počeo grijati tek nakon pređenih cca 7-8 km...

Link to comment
Share on other sites

pa za sad mi izgleda ok, recimo auto koji sam imao prije ovoga je po zimi počeo grijati tek nakon pređenih cca 7-8 km...

 

Mozda si imao neispravan termostat.

Link to comment
Share on other sites

ne, bio je novi i sve provjereno... jednostavno je tako šljakao...

Link to comment
Share on other sites

Ovdje imas dodatni grijac inace bi se nacekao da se voda ugrije

Poslano sa mog ajfon 10 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.