Jump to content

Scenic III audiosustav problem


mikey0510

Recommended Posts

Ja sam pred par godina kupio originalnu kartu na Tomtom stranicama. Za moj Megane 3 (Tomtom live). Isto sam računao da ću dobiti update pa da se "isplati". I dobio sam jedan update na kojem nisam skužio nikakvu razliku [emoji1787]
Kupi lijepo na njuškalu i prst u uho.

Sent from my SM-G981B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ne ja imam Tom Tom 2.0 znaci prosle godine kupio  sd karticu s mapama za 2020 godinu prije toga imao kartu s mapama iz 2014 godine!(dobio s autom kad sam ga kupio)

I do sad radi savrseno navigacija!

Za 2 godine dam opet 250 kn i super!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
On 28. 04. 2017. at 16:24, mikey0510 said:

Poz. Imam cudan problem na Scenicu III. Kad ubacim kljuc i upalim auto ne rade mi prednji zvucnici u vratima. Ako upalim radio bez kljuca i bez da palim auto radi mi prednji lijevi zvucnik. Straznji zvucnici rade u svim kombinacijama. Fader/ Balance su isprobani, sve je ok podeseno. Instalacija je ispitana i u redu je.

Ima tko ideju? Mozda Software?

 

Imao isti problem...Problem rješen - sve pohvale AC Zadar ovlašteni servis za Renault.  Problem su bili prednji zvučnici, jedan krepao, a drugi imao loš kontakt, zamjenjena oba.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.