Jump to content

Mreža unutar sjedala


Pipo Zloba

Recommended Posts

Hi.

Jeste li kada rješavali problem raspale mreže unutar sjedala na naslonu? Moja ima i mehanizam za podešavanje lumbalnog dijela, ali to mi nije neki problem jer treba promjeniti sajlu i staviti nove "babice" na sajlu, a za to ima meštara po gradu.

Problem mi je dio sa mrežom koja je evidentno napravljena od žice za opruge i sva je popucala. Bio sam danas kod "opružara" da ga probam nagovoriti da mi to napravi, ali me lagano otpucao ...

Autootpad je opcija ali opet nema garancije da je ispravno ako uzmem cijelo sjedalo ...

Link to comment
Share on other sites

Obzirom da iz nekog razloga ne mogu editirati svoj prethodni post, evo i slika na kojoj su označen mjesta na kojima su popucale žice ...

 

mreža1.jpg

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.