Jump to content

Megane 2 programiranje kartice


Motorbreath

Recommended Posts

Izgubio sam drugu karticu za Megane 2 2005 god. pa me zanima koliko kosta programiranje ako ja sam nabavim preko eBaya zamjensku karticu (oko 20$)... Ne bi isao u ovlasteni naravno...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

cca150 kn ti je programiranje (isto i za vise kartica).moras uzet praznu bjanko karticu

Link to comment
Share on other sites

zavisi ako nadjes tko ce ti kodirat.. 

Link to comment
Share on other sites

Da je ovdje blize nama problem bi bio rijesen kao rukom odnesen..

Link to comment
Share on other sites

Mozda glupo pitanje ali ajd da mlatnem... Moze li se kartica isprogramirati bez auta po VIN-u npr? Ja sam jednu shebo s vremenom,imam drugu novu iz servisa i htio bih da imam dvije jer ako se ova shebe,sheban sam,jasno... Dakle? :zubo:

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mozda glupo pitanje ali ajd da mlatnem... Moze li se kartica isprogramirati bez auta po VIN-u npr? Ja sam jednu shebo s vremenom,imam drugu novu iz servisa i htio bih da imam dvije jer ako se ova shebe,sheban sam,jasno... Dakle? :zubo:

 

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

 

 

Nemože....potreban je auto,CLIP spojen na Renault Net server i sve kartice koje želiš da ti rade.

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam da se moze izmajmunirat s isk kodovima ali pretpostavljam da mora preko citaca. Nadalje,moze li se neciju vec isprogramiranu karticu iz npr karamboliranog auta "prekrstit" da radi na mom autu?

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

cini mi se da ne. ali treba kopat mozda dublje. ali u ovom osnovnom meniju za kodiranje ne ide. 

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam da se moze izmajmunirat s isk kodovima ali pretpostavljam da mora preko citaca. Nadalje,moze li se neciju vec isprogramiranu karticu iz npr karamboliranog auta "prekrstit" da radi na mom autu?

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

Koliko znam nemože se

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ne vidim zasto ne bi moglo kad i tako upisuje nove kodove i na postojecu ispravnu karticu i na novu ili "novu"? Ili ne?

Link to comment
Share on other sites

u karticu se moze jednom upisati kolko sma skuzio, jednom kad se upise auto u nju, onda oni medjusobno samo mogu raditi. no radi sigurnosti auto svaki put zapise podatke iz kartice u sebe. no nije 100% 

kad bude netko s takvim slucajem cu se malo poigrat da vidim dal mogu natjerat da to odradi. 

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam da se moze izmajmunirat s isk kodovima ali pretpostavljam da mora preko citaca. Nadalje,moze li se neciju vec isprogramiranu karticu iz npr karamboliranog auta "prekrstit" da radi na mom autu?

 

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

 

 

Pa smuc,naravno da može...budući da si ti elekničar ;) nikakav problem ti neće biti tu polovnu karticu (vjerovatno ćeš ju dobit džabalesku) otvorit ,skinut čip ,zamjeniti sa novim i nakon toga ju možeš programirat poput glanjc nove....

Link to comment
Share on other sites

Oću je *ebat. Ja sam niski,srednji i visoki napon. Daj ti meni ormar i dalekovod a elektroniku jok. :zubo:

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.