Jump to content

Modus panorama - sta pase


zac7654321

Recommended Posts

ekipica, neki degenerik mi je jucer usred dana razbio panoramski krov... Radi se o Modusu 2005, razbijen je zadnji (fiksni) dio krova... našel sam baš taj zadnji panel al je sa Modusa 2007...

Ak netko moze potvrdit da je taj panel isti na oba godišta što prije plačam pint Guinessa kad ste u Irskoj :)

 

Edited by MilosB
Link to comment
Share on other sites

Trebalo bi biti isto posto je faza dva pocela tek od veljace 2008.

Link to comment
Share on other sites

a jbg onda @direstrait, @hans mozda mogu dati tocniji odgovor. mada iskreno sumnjam da je reno isao raditi razliciti mehanizam/staklo, cak bi rekao da je isto i na meganu... 
 

Edited by MilosB
Link to comment
Share on other sites

a gle. tom logikom se i ja vodim... al ziher je ziher jer moram napravit 250km da si odem po novu šajbu... i još ju moram i platit liku... pa je negdje i ugradit...

Link to comment
Share on other sites

savjetujem da pogledas u renolu novu.... al bez sale.

Link to comment
Share on other sites

panaramski krov je isti kod g,2005 ili 2011 govorimo za modus,,inače je ista i za espace 2003 ili 2013...razlika je samo ako se otvara ili ne ..panoramski krov mislim..tako da slobodno ga idite tražit..zamnjena je malo teža...pazite da upotrebljavate kvalitetan lim....

Link to comment
Share on other sites

Naslov ti je za medalju.

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

hvala ekipa!

di podignem medalju?

 

Link to comment
Share on other sites

Kak misliš usred dana razbio krov? Bio udes ili te neki huligan žvajznio čekićem?

Link to comment
Share on other sites

doma, na parkingu... vjerojatno neki đaner sa šerafcigerom... ili debljom iglom

IMG_20170507_163444.jpg

IMG_20170507_163433.jpg

IMG_20170507_163456.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nemam riječi, ovo je nevjerojatno.

 

Šta sve majka rodi.

Link to comment
Share on other sites

Strašno, vratio bih mu svaki ubod u pakšu

Edited by laguna22
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

jel normalno da panorama kad he otvorena ima ovolko lufta iza? dosta lupka, vibrira kad se vozim po neravninama... nisam uspio nac ni jedan filmic ili shemu panorame na modusu pa ne znam od jud krenuti...?http://cloud.tapatalk.com/s/5ac1fb377139e/VID_20180323_134414.mp4

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

To je previše lufta. Imaš na ebayu zamjenske plastično/gumene vodilice

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

nigdje ne nalazim te vodilice /cepove ili kaj vec za modusa, ebay i sl imaju za sve osim za modusa... kod kolega na srpskom forumu sam nasao nekakvu servisnu dokumentaciju gdje na slikama tih vodilica / cepova nema... dokumentacija je na spanjolskom, cekam da se javi netko tko je ima na engleskom...

e sad, jel moguce da je to na modusu drugacije rijeseno? 

za divnp cudo, pada kisa vec par dana u Dublinu pa nemrem raskopat i pogledat...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.