Jump to content

Koje osiguranje ZA AO i kasko


ivan.martinko

Recommended Posts

za 10 dana mi ide rega i imam policu od euroherca -50% već par godina..

malo sam gledao svi imaju iste cijene za zagreb, 72kw, ta godina oko 1800kn, i croosig i hok i euroherc i jadransko..

jedino triglav odnosno po novome Sava osiguranje ima drastično nižu cijenu, 1280kn..

koja su vaša iskustva koje obavezno ili i kasko u kombinaciji uzeti?

i relevantno je samo za zagreb, jer je jasno da je u daruvaru ili krapini polica 900kn a ne 1800kn..

Link to comment
Share on other sites

vrijeme je da ti daju još bonusa....

ja sam u eurohercu.

manje više je sve to na isto

svi su postali škrti cigani 

Link to comment
Share on other sites

Ivane u KR županiji je cijena police identična kao i u ZG (barem dok su vrijedile zone rizika , bili su u istoj prvoj skupini)...

Uglavnom netko tebe dobro nateže... 

Moj RS sa 165 KW , otac vlasnik (zbog mojih godina) cijena police oko 1550 kn u Kzž županiji (KR rega) isto u Eurohercu. Bonus ide do 67% + još obiteljski...

Link to comment
Share on other sites

A evo sad sam bas poslao konkretan upit opet u euroherc.. 1250 kn..

Link to comment
Share on other sites

Ja sam uzeo policu u Sava osiguranju, sa nekim dodacima niti 1050 kn. Zadnje dvije godine sam tam, a prije toga sam 14 god. bio u Eurohercu koji je prije bio najjeftiniji.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam na laguni 110 kw ZG 3800 full jasko na jadranskom a ao zasada kak izgleda 1400 na wiener ak se ne nadje nekaj bolje

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Meni je prošle godine najbolju ponudu za AO dao Allianz, za 55kw sa osiguranjem putnika, 30/60 000kn, autoasistencijom i zaštitom bonusa ponuda je bila 1003kn. Uglavnom to je divlji zapad sa cijenama, sasvim je normalno da u istom osiguranju dobiješ dvije potpuno različite cijene za istu stvar...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Danas obavio registraciju, troškovi:

900+595,50+326,84=1822,34

Link to comment
Share on other sites

Danas obavio registraciju, troškovi:

900+595,50+326,84=1822,34

tako i sam. 1870kn tehnički . S tim da je 1000kn u toj cifru godišnji porez na vozilo. Autoosiguranje je isto 1800kn bilo za 200kw vozilo sa podosta toga ukljuceno

Link to comment
Share on other sites

Zaokruženo osiguranje sa zaštitom bonusa 900kn, cestarina skoro 600 i tehnički 330

Link to comment
Share on other sites

Slobodno se javite za Jadransko osiguranje kod mene.

0959009024 Kugla

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.