Jump to content

laguna 3 zamjena zarulje


davor11

Recommended Posts

probao sam pronaci kako zamijeniti zarulju kratkog svjetla al bezuspjesno pa imam pitanje kako je najbezbolnija zamjena zarulja na lijevom faru ispred akomulatora

 

Hvala unaprijed

 

Link to comment
Share on other sites

U korisnickom prirucniku nema nista pametno samo kako se vadi zarulja a kud je najjednostavnije di nje doci ne pise ni slova

Link to comment
Share on other sites

skineš poklopac akumulatora, izvučeš bočnu plastiku oko akumulatora da dobiješ prostor za ruku, skineš gumeni poklopac fara, otkopčaš kopču, izvadiš žarulju, skineš konektor

uzmeš novu žarulju, staviš konektor, vratiš sve na mjesto, zakopčaš kopču, vratiš gumeni poklopac, vratiš sve plastike oko akumulatora

Link to comment
Share on other sites

Kako kaže agricola, a ja sam prvi put skidao i akumulator ... onda je milina. Kasnije sam uvideo da valja imati i neke rukavice.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja sam nedavno prominio žarulju na desnom faru bez većih problema. Puno prostora za ruku i jednostavno, jedino me čudilo što je svakim dodirom mororić na faru zazujao...wtf!!! Sve funkcionira kako spada, ali sam se boja da nešto ne razj... na silu!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.